Jump to content
Xaenin

Gel Olm Sabancı Muc Muc Muc

Öne çıkan mesajlar

§ 24 Haz 2022, 06:26

Şimdi bir delikanlı da argosun banlatan fotosunu bulsun onu da internet arşivine atalım sdf

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Haz 2022, 06:45

gerge masaüstünü ilk kez görüyorum auhehueahuaehueahuheauhuae

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Haz 2022, 08:08

Sequo ölmemiştir heralde ya.

Bu arada adama her karanlık işi yapıştırmışsınız. Ben galericiydi gibi hatırlıyorum, galerisindeki arabalarda foto çektirip hava atardı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Haz 2022, 08:12

galerici=biz mafya mıyız, iş adamıyız

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Haz 2022, 09:51

Sequo ==> Olgar mı öyle nadir bir ismi vardı sanki. Kendisini bilemeyeceğim ama eşi bi rahatsızdı komadaydı falan seneleeeeer seneler önce sanki. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Haz 2022, 10:33

Oha ardeth vardı lan. Bilimci değil miydi o ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Haz 2022, 10:55
2 saat önce, Rewendor dedi ki:

Sequo ölmemiştir heralde ya.

Bu arada adama her karanlık işi yapıştırmışsınız. Ben galericiydi gibi hatırlıyorum, galerisindeki arabalarda foto çektirip hava atardı.

Başka işlerini bilmem ama bir yasadışı dizi stream ettiği sitesi vardı. Hoş o işi tek başına yapacak bi adam değil ama burada öyleymiş gibi hava atıyodu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Haz 2022, 10:57

Evet o stream olayını ben de hatırladım, sonra zaten kapatıldı sitesi yanlış hatırlamıyorsam. Ona yeni iş olarak girişiyordu ama.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Haz 2022, 11:03

olgar başdağ imiş adı. baktım uzun süredir internette aktif olduğu bir yer çıkmadı google'da. en son youtube hesabında bir illidan videosu paylaşılmış 1 sene önce. youtube hesabının adı olgarverim. olgar verim olarak aratınca da 2007'de ekşi sözlük klonlama kralı olarak bir isim çıkıyor ekşide yazılmış bir entry. eşinden arattım ama hesapları falan gizli. ya yurtdışına kaçtı gitti ya da gerçekten başına bir iş geldi. bu kadar gösteriş meraklısı birinin kendini reklam etmeden bunca zaman durması imkansız çünkü. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Haz 2022, 11:27

E uzmanını çağırmamışsınız?

@Esh sen bilirsin naptı senin eleman , yaşıyor mu hala?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Haz 2022, 12:00

biz feysbukta ekliydik. 4-5 yıl önce gördüm en son. kaza yaptı sanırım eşi komadaydı en son bıraktığımda sonra n'oldu hiç bi haberim yok. eş gelsin anlatsın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Haz 2022, 12:04

Dela olması lazım helikoptercinin, yine Sabancı'ydı söz konusu okul heralde.

Bir de "bir şirkette patronun oğlu mevkisinde çalışıyorum" diye inşaat alım satımı aklı veren aşırı yetkili biri vardı ehah

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Haz 2022, 13:26

o adam beni tehdit etmisti yaw. "izmir'de olursan yaz" diye mi ne... ben de izmir'e gelince yazmistim ama bir sey olmamis.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Haz 2022, 13:28

Beni de tehdit etmişti. Hatta futbol bölümünde halısaha maç organize ediliyodu o dönem, ben hiç katılmadım, ama moderatörüm diye katılıyorum diye düşünüp "halısaha çıkışına adam yığacam" falan demişti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Haz 2022, 13:34

size bir sey olmus muydu yoksa bos fisek miydi arkadas?

acaba diyorum sinirlendirecek ne yazmisimdir... hani kesin sacma troll bir sey yazmisimdir ben de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Haz 2022, 13:38

Yok hiçbir şey olmadı, boşa havladı. Her hafta gittiler düzenli halısahaya. Hatta ilk hafta lan benim yüzümden tatları kaçmasa dediydim.

Sinirlenmeye çok makul bir arkadaştı zaten, belli aşırı şımartılmış. Çok bir şey yazmaya gerek yok. Ben sırf başka bi yerde daha ukalalık denediğinde "patronun oğlu" başarısını yüzüne vurduğum için tehdit etmişti beni. Bi de moderatörmüş arkadaş ölü bir bölümde. Moderasyon bölümünde kendisinin agresif tavırları tartışılırken topice gelip tüm modlara küfür sallamıştı.

Nickini hatırladım bak yazarken: Trasty'di. Sonra başka nickle yine üye olmuştu, ifşa edince yine tehdit etmişti.

Rewendor tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Haz 2022, 14:03

dota falan atiliyordu bir ara zevkliydi hehe, 2-3 kisi disinda da herkes bok gibi oynuyordu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Haz 2022, 14:04

ayrica knight online bolumu modlugu istiyorum artik, zaten forum bombos kendi kosemde takilayim bari fdsfds

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Haz 2022, 14:54
50 dakika önce, Allure- dedi ki:

dota falan atiliyordu bir ara zevkliydi hehe, 2-3 kisi disinda da herkes bok gibi oynuyordu.

Dota’nin bok gibi oynandigi zamanlar daha eglenceliydi sdf

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...