Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gel Olm Sabancı Muc Muc Muc

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

DynamicK, 04.04.2023 19:43 tarihinde dedi ki:

Gereksiz tartismanin cozulmesine sevindim kendi aranizda. Bu arada tekrar basin sagolsun seq. Ne kadar uzun bir sure gecti ben de hatirliyorum. Allah sabir versin sana ve ufakliklara. Onlar da buyumuslerdir gerci artik. Umarim bekledigin gibi sonuclanir dava ve hak neyse yerini bulur.

teşekkür ederim bende tek ti 🙂 seninkiler ikizdi. umarı iyidirler. sen de iyisindir. forum çok güzel olmuş bu arada phorum'un yeni versiyonu mu bu yoksa başka birşey mi çok sadece ve kullanışlı.

Sam, 04.04.2023 19:46 tarihinde dedi ki:

başın sağolsun, sabırlar dilerim. dava için de kolay gelsin, olumlu sonuçlanır umarım.

teşekkür ederim mesaj beenme limiti var sanırsam beğenemiyorum böyle cevap vereyim dedim.

Rewendor, 04.04.2023 20:01 tarihinde dedi ki:

Başın sağ olsun sequo, sabırlar dilerim. Umarım hukuk mücadeleni kazanırsın, gideni geri getirmez, ama içine biraz su serpebilirse, hastanenin başkalarına da aynı acıyı yaşatmasını engellerse en azından biraz olsun belki rahatlık verir.

çok teşekkrler. Türkiyee hukuk çok farklı işliyor hiç öyle filmlereki gibi değil başına bir iş geldiğinde anlıyorsun. Türkiyede hakim karşısına çıktığın an ya otomatik suçlusun ve suçlu olmdığını kanıtlaman lazım iddia edenin suçlu olduğunu kanıtlamsı falan yok yan. Yada böyle bir olay var mesela şunu diyebiliyorlar niye hastanede yattıki ilaçları alıp evde tedavi olamaz mıydı? mesel ayani akpliyi savunacak ya beyinlerni yitiriyorlar sanki konumuz o öyle veya böyle hasanede kaldı seni lgilendirmezki nyie kaldığı . kaldıktan sonra ne oldu ona focus olamıyorlar.

• Like 2
Sosyal ağlarda paylaş

Başın sağ olsun

umarım hastaneye de yaptırım uygulanır

ama adalet sistemi çok yavaş sürekli yeni duruşma tarihi, yeni bilirkişi, hakim ertelediği sürede çok az aksiyon alacak vs. adli tatili var

seçim yaklaştıkça hakimleri doğru karar verme telaşı sarıyor bu da bir gerçek

-

kendi analizini, eleştirini yapman da güzel olmuş*

ben de tartışmıştım seninle; eski banlananlardan olarak, anlaşılır bir duygu*

Sosyal ağlarda paylaş

fresia, 05.04.2023 13:52 tarihinde dedi ki:

Başın sağ olsun

umarım hastaneye de yaptırım uygulanır

ama adalet sistemi çok yavaş sürekli yeni duruşma tarihi, yeni bilirkişi, hakim ertelediği sürede çok az aksiyon alacak vs. adli tatili var

seçim yaklaştıkça hakimleri doğru karar verme telaşı sarıyor bu da bir gerçek

-

kendi analizini, eleştirini yapman da güzel olmuş*

ben de tartışmıştım seninle; eski banlananlardan olarak, anlaşılır bir duygu*

Hocam şuanda hi bir savcı yada hakim dosyayı almıyor bile kendilerinin dile getirdiği akp düşmeden alabilecek birini bulamazsın bu kadar.

Sedat Pekerin açıklamalrı na karşı hangi savcı soruşturma açabildi? Şuan akp ve akp içeirisindeki üst düzey listede yer alan adamlar hakkında soruşturma açtıramazsın. İmkanı yok.

Sosyal ağlarda paylaş

roket adam, 06.04.2023 14:23 tarihinde dedi ki:

başınız sağolsun. 

zamanında hesap silme veya unutulma hakkı ile ilgili bir hesap açmıştım ama tuzu kuru paticik dünyasında yankı bulmadı maalesef. 

databasein içinden geçeceği ve konu akışını bozacağı için red yiyor bu talep

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam, 06.04.2023 14:23 tarihinde dedi ki:

başınız sağolsun. 

zamanında hesap silme veya unutulma hakkı ile ilgili bir hesap açmıştım ama tuzu kuru paticik dünyasında yankı bulmadı maalesef. 

Silinme hakkına bende karşıyım çünkü geride bıraktığı şey çöpe dönmeye başlıyor. Seni etrafında dönen bir olaydan seni çıkarırsak geri kalanını oıkuyanlar "napiyor acaba bu ben eşşeğim delileri" demeye başlıyor.

Benim bahsettiğim burada silinmek değildi tam tersi okadar anının silinmesi benimde sinirimi bozardı baktığım zaman bir çok anı var burada.

Çoğu kişiyle belki birbirimizden nefret ediyorduk ama düşününce en güzel yıllarımız burada geçti hani o nefret ettiğim adamlar şuanda etrafımda bulunanlardan 5x kat değerli..

Benim burada sile getirdiğim olay bana Ash deseki Murat'ı hatırladın mı? Hayır. Memeti? Hayır.Ali yi? Veli yi? Cevdeti? Hepsine hayır derim. Ama dasaaa'yı, roket adam'ı, ad3m'i, pascalnouman'ı hele ki Black-ice'i "tabii olm nasıl unutabilirim" derim.

O hesap bende sequo olarak hatırlanmalıyım gerçek adımla değil.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...