Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gel Olm Sabancı Muc Muc Muc

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

coki2000 said:

KosPer said:

2009-2010 akademik yılında kullanımınıza verilen dizüstü bilgisayarınızı, sağlanan garanti destek ve sigorta olanakları ile birlikte öğreniminizin üçüncü yılı olan 2012 yılına kadar kullanmaya devam edeceksiniz.

şöyle birşey diyor şimdi ben 3. yılıma başlıcam ama 2012 yılı demiş. yeni laptop alıyormuyum almıyormuyum anlamadım ben.

Hacı benim bildiğim hazırlığa başlarken ve 3. sınıfa başlarken yeniliyorlar laptopları. Yani 2012-2013 öğretim yılında laptop verilecek diyorlar.

hazırlığa başlarken kullanılmış veriyorlar, fresh'e başlarken yeni veriyorlar ve 2 sene sonra bir daha veriyorlar junior olsan da olmasan da. Daha da vermezler sdfsdf

Biz hazırlıktayken yeni g550 lenovolardan vermişlerdi ve benim bildiğim fresh ve sophoda da bunlar kullanılacak sonra yenisini verecekler.(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

klasik müzik falan alabilirsin kafan rahat olur, pek eğlenceli olmayabilir. biraz keyfe bakar.
sinema alırsan o da güzeldir, haftada 2 filmi düzenli izlersen ve az buçuk sinema seviyosan zevk alırsın bence.
ama dinlemesi falan en keyifli olan bence kelly'nin dersleri. ne oluyo ne bitiyo takip edebilecek kadar okursan kitapları/öyküleri o bile yeter. gayet rahat adam zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

pch said:

ya şimdi 5' inde hazırlık sınavı var. Biraz bişeye bakıyım da üst kurdan başlamaya garantileyim diyorum en azından, nerden çalışıyım napıyım ?

Hazirlik oku hatta 1 donem degil 2 donem oku. 1 donem okursan devreleri attirabilirsin fresh olunca.
KosPer said:

Ahali, bitane HUM alıcam bu dönem. Hangisini alayım. Kredi doldursun diye alıyorum. Şöyle kolay eğlenceli çok uğraştırmayan bitane tavsiye edebilir misiniz?

Klasik muzigi tutturabilirsem ben de alicam bu donem
Sosyal ağlarda paylaş

Privhunter said:
Klasik muzigi tutturabilirsem ben de alicam bu donem

Varsa öyle bi durum aynı sekşın yazalım :D.

pch said:

Sigara satilmiyomu ya kampus icinde komaya gircem

Sigara satılmaz kampüs içinde. Ama www.uniyemek.com 'dan yemek siparişi verip, sipariş notuna yazarsan getirirler. Onun dışında ulaşım imkanın varsa yakınlarda tekelde var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Penthesilea said:

HUM icin ilk olarak 202 bence, yani 202 idiyse, kodu tam hatirlamiyorum, iste modern olmayan insan gibi olan art tarihi.
ondan sonra da kelly'nin dersi cok iyi.

sonra da pols 391 miydi neydi onu oneririm bikac defa yazmistim zaten cemil kocak'tan modern diktatorler dersi.

cemil kocak'in pols dersini ben de tavsiyen üstüne aldım. mezun olurkenki en düşük dersimdi =)
hum 202 major works of european art olsa gerek, Bratislav veriyorsa kaçırmayın..
aynı zamanda hum 204 classical music olsa gerek. onu da inanılmaz tavsiye ederim. dersin içeriği hum 202 kadar eğlenceli olmasa da özellikle Pavarotti kısımları baya hoş geçiyor ;)
hatta alın 1 parça size :D

Sosyal ağlarda paylaş

syd said:

Penthesilea said:

HUM icin ilk olarak 202 bence, yani 202 idiyse, kodu tam hatirlamiyorum, iste modern olmayan insan gibi olan art tarihi.
ondan sonra da kelly'nin dersi cok iyi.

sonra da pols 391 miydi neydi onu oneririm bikac defa yazmistim zaten cemil kocak'tan modern diktatorler dersi.

cemil kocak'in pols dersini ben de tavsiyen üstüne aldım. mezun olurkenki en düşük dersimdi =)
hum 202 major works of european art olsa gerek, Bratislav veriyorsa kaçırmayın..
aynı zamanda hum 204 classical music olsa gerek. onu da inanılmaz tavsiye ederim. dersin içeriği hum 202 kadar eğlenceli olmasa da özellikle Pavarotti kısımları baya hoş geçiyor ;)
hatta alın 1 parça size :D

hum 202 aldım bratislav'dan. bakalım büyük umutlarım var A istiyorum :).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...