Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gel Olm Sabancı Muc Muc Muc

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
elektronik okuyan birinin yardımına ihtiyacım var. Bu dönem (2. sınıf 2. dönem) için şöyle bi program çıktı ortaya

Electronic circuits II, Electromagnetics, Semiconductor Physics and Devices, cs 204, math 202( differential eq.), hum

Böyle çok ağır bir program olacak gibi gözüküyor, çok çalışkan bir öğrenci de değilim kesinlikle, en azından bir dersi bu dönem almamayı düşünüyorum, electromagnetics ve semiconductor derslerinin zorlukları hakkında yorum yapabilecek ve tavsiyede bunulabilecek var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat oldu sisteme giremedim, ders seçemedim ve sistem kapandı ve sadece benim bildigim bi 20 kişi bunu yaşıyor şu an, boku çıktı iyice ders seçiminin, olur da burdan bu mesaji gören ve sisteme girmeyi başarabilen güzel gönüllü bir insan çıkarsa yardımlarını bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

pch said:

2 saat oldu sisteme giremedim, ders seçemedim ve sistem kapandı ve sadece benim bildigim bi 20 kişi bunu yaşıyor şu an, boku çıktı iyice ders seçiminin, olur da burdan bu mesaji gören ve sisteme girmeyi başarabilen güzel gönüllü bir insan çıkarsa yardımlarını bekliyorum.

bi bot vardı, otomatik sistemi zorlayıp alıyordu dersleri. yok mu artık o? çalışmıo mu
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
endüstri undergrad mezunu, son dönem endüstri masterı bitirmek üzere olan benden her nevi özel ders talebinizi, proje, ödev ve grup ders taleplerini özel mesaj atabilirsiniz =)

fiyatlarımız piyasanın altındadır ve hizmetimiz her daim güler yüzlüdür..
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 4 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...