Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gel Olm Sabancı Muc Muc Muc

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Monkey13 said:

Penthesilea said:

abi disiplin diyince aklima hep dela salaginin benim odada cilgin atarken yakalaninca "ben icmiyodum onlar iciyodu" diye yazdigi savunma geliyo, agzina sictimin delasi.
sonra o kinama almisti biz uyari almistik gerci sfuhdsafashfads

kınama değil ya sadece keltoş bi herif ve CIP'ci mal karının düzenlediği engizisyona davet edildiydim. bi de yazı vermişlerdi.

kınamamıydı o? sdfsdf

yazılı olursa kınama oluyor sanırım. bi de sözlü yalandan uyarı olabiliyor
Sosyal ağlarda paylaş

KosPer said:

Hocayla konuştum prosedür gereği disipline vermek zorunda olduğunu söyledi. Daha önce plag'den yakalanan bi kaç kişi buldum en fazla kınama almışlar. Uzaklaştırma falan vermezler umarım. Sonuçta bilerek yaptığım birşey değil yani :S

bu ne abi kafan mı güzel bilerek c/p yapmadıysan nasıl yapabilirsin başka :)

hyr yapmışsın bi yanlış olmuş gitmiş inş uzaklaştırma almazsın da bilerek yapmadım gibi dünyanın en saçma bahaneleriyle gelmeyin..
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Yeni Laptoplar da açıklanmış. Geçen sene verilenlerden çok farklı gelmedi bana.

LENOVO B560

Intel Core Duo 2.13 Ghz 3MB CACHE Dual-Core processor
2 GB DDR3 1066MHZ Memory
320 GB SATA HDD
15.6'' HD LED Screen
Mobil İntel GMA O/B
56 Kbps (V.90) Fax / Modem
Entegrated 10 / 100 Mbps Fast Ethernet Connection
IEEE 802.11b/g Wireless connection
DVD / CD Reader-Writer - Card Reader
3 x USB (V. 2.0) Port
Entegrated Camera and Microphone
Turkish Q Keyboard
Sound Card , 6 Cell Battery
Backpacks with SU Logo
Sosyal ağlarda paylaş

nuki said:

Yeni Laptoplar da açıklanmış. Geçen sene verilenlerden çok farklı gelmedi bana.

LENOVO B560

Intel Core Duo 2.13 Ghz 3MB CACHE Dual-Core processor
2 GB DDR3 1066MHZ Memory
320 GB SATA HDD
15.6'' HD LED Screen
Mobil İntel GMA O/B
56 Kbps (V.90) Fax / Modem
Entegrated 10 / 100 Mbps Fast Ethernet Connection
IEEE 802.11b/g Wireless connection
DVD / CD Reader-Writer - Card Reader
3 x USB (V. 2.0) Port
Entegrated Camera and Microphone
Turkish Q Keyboard
Sound Card , 6 Cell Battery
Backpacks with SU Logo

sadece harddiskte 70gb lı bir artış var. ulan saçma sapan yeni açılan özel üniler bile macbook veriyor öğrencilerine:X
Sosyal ağlarda paylaş

Şurda görebileceğin servisler var sadece kampüse ulaşım için. Yaz döneminde olduğu için normalden azdır sanırım, okul başladı mı biraz olsun artar seferler. Ama az genel olarak.
Onun dışında yurtta kalmayacaksan belli güzergahlarda servisler var düzenli kullanmak için, çok bilmiyorum nasıl oluyo onların düzeni.
Arabanın olması ve yurtta kalma seçeneklerinin birine sahip olsan yeter, rahat edersin gayet. İkisi bir olursa daha da güzel zaten ama gerek yok. İkisi de olmazsa hem yolda baya bi vaktin geçer hem de okulun düzenine uyum sağlaman zorlaşır, sürekli servis saati kovalarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
2009-2010 akademik yılında kullanımınıza verilen dizüstü bilgisayarınızı, sağlanan garanti destek ve sigorta olanakları ile birlikte öğreniminizin üçüncü yılı olan 2012 yılına kadar kullanmaya devam edeceksiniz.

şöyle birşey diyor şimdi ben 3. yılıma başlıcam ama 2012 yılı demiş. yeni laptop alıyormuyum almıyormuyum anlamadım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

KosPer said:

2009-2010 akademik yılında kullanımınıza verilen dizüstü bilgisayarınızı, sağlanan garanti destek ve sigorta olanakları ile birlikte öğreniminizin üçüncü yılı olan 2012 yılına kadar kullanmaya devam edeceksiniz.

şöyle birşey diyor şimdi ben 3. yılıma başlıcam ama 2012 yılı demiş. yeni laptop alıyormuyum almıyormuyum anlamadım ben.

Hacı benim bildiğim hazırlığa başlarken ve 3. sınıfa başlarken yeniliyorlar laptopları. Yani 2012-2013 öğretim yılında laptop verilecek diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

coki2000 said:

KosPer said:

Hacı benim bildiğim hazırlığa başlarken ve 3. sınıfa başlarken yeniliyorlar laptopları. Yani 2012-2013 öğretim yılında laptop verilecek diyorlar.

hazırlığa başlarken kullanılmış veriyorlar, fresh'e başlarken yeni veriyorlar ve 2 sene sonra bir daha veriyorlar junior olsan da olmasan da. Daha da vermezler sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...