Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gel Olm Sabancı Muc Muc Muc

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

elma said:

ben aldım tüm dersleri 09.05 gibi aynen çok kolay oldu IC de

yeni laptopu da aldım, çanta aynı laptoplar da güzel de biraz enden az ya çözünürlüğü, böyle basık geliyo alışamadım.. windows 7 geliyo allahtan bi de format atıp 7 yüklemeye kasmıycaz..

çanta aynı dediğin geçen seneki yeni çirkin olanlar mı :(
Sosyal ağlarda paylaş

Şu management 203 denilen dersin aptal işleri yüzünden hocadan izin bekliyorum abi var mı böyle bir olay? Ders bana zorunlu değil, benim zamanımda yerine olan dersimi vereli 3 yıl olmuş ve buna rağmen restriction çıkarıyor ders. Gerçekten inanılmaz bir sistemi var okulumuzun, şu dersi 2009-2010 girişlere sorun çıkaracak şekilde ayarlayamıyolar. İnanılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Hizmette herhangi bir değişiklik mi var? Olsa ne değişiklik olcak ki o kadarlık?

Aracıyla gelenlerin bir şekilde o parayı vereceğini ne de iyi biliyorlar...

Okulun hemen dışında en yakın nereye park edilebilir? Kapıya kadar geldikten sonra Shuttle taşır yukarıya zaten..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi saçmalık üstüne saçmalık yaşıyorum. Önce olmayan dersi pre-req gösterdikleri için sinir krizi geçirdim, sonra hoca tamam iznini verdim dedi, yanlış mı basmış ne yapmışsa hala kayıt olamıyorum, hala

Status CRN Subj Crse Sec Level Cred Grade Mode Title
PREQ and TEST SCORE-ERROR 10952 MKTG 401 0 Undergraduate 3.000 Standard Marketing Research

Bu iğrenç şeyi görüyorum ve kadına "bişeyler ters gitmiş sanırım, kayıt olamıyorum hala" diye mail atmama rağmen cevap alamıyorum. Okulu bombalayabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...