Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gel Olm Sabancı Muc Muc Muc

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

1 tane fass elective'im kaldı, hangisini almalı bilemiyorum.

econ202 (201 ve 204 aldım, bunu alırsam triology tamamlanmış olcak)
hart292 - modern to contemporary art - maryse
hart 444 - designing the nation - bratislav
cult201
marketing301
IR201
eng300 - professional english - john landers

özellikle hart 292 vs hart 444 için yorumlar lütfen..pantelicten 202, maryse den 212 aldım iki derse de aşık oldum, şimdi neyle devam etmeli bilemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Below is the results: A : > 90 A- : > 78 B+: > 71 B : > 61 B- : > 57 C+: > 51 C : > 46 C- : > 42 D+: > 40 D : > 30 Thanks for the whole semester, and you all have a nice vacation. See you in the future.. Muzaffer

bu ne şimdi ya.. kaç kişi A aldı ki o zaman, 2-3 ü geçmez heralde 250 kişilik anfide.. geçme notunu baya düşürmüş bi o iyi olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Elma_v2 said:

syd cs303 alalım mı üretimci olarak? syllabus var mı elinde

bi de asistan olursan güzellik yapar mısın quizlerde? reciti senden alalım :P

Üretim için biraz kasış olur bence şu ana kadar aldığın derslerle bi alakası olmıycak, projesi ödevi falan da başka free elective almak varken gereksiz kastırır gibime geliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

el 401
hum 204,

eh 4. sınıf olmayanlara başarılar =)

cs303 herkese lazım derim ben
evet digital elektronikçiye - ben - ayri bi güzel ama
linear nasil bir bakis acisi veriyor, her dala birseyler kazandiriyorsa kanımca logic de o sekilde.

asistan olup olmayacagım belli degil, ilk hafta Erkay Hoca yonetime mail atacak, maile cevap gelene kadar belli olmaz,

asistan olurum olmam, yardım ederım elımden geldıgınce. tabi bunun sınırları da bellı =) sonucta TA olmaya calısıyorum

Ben su an kendi notlarımı buldum onlara goz gezdiriyorum, zevkli ders bence alin

ha dersi alir pek umursamazsaniz can yakabilir, ama mantıgını anlarsanız probun ılk sınava olan kısmı gibi herşey kotur kotur - eh candan da bir alıntı yapayım-

Aral'a katılmıyorum, fazla kasış olmaz
ben
Analog IC
Advance Signal
Intro to Comm.
Logic
Hum 203
gibi "evet kaşınmışsın" dedirten bir program yaptım.
en çok hum203 hayalkırıklığı oldu

şekil 1a

BAGIRIYORUM SAKIN HUM 203 ALMAYIN

Elma elimde sadece benım ve oncekı senelerın projelerı, odevlerı ve sınavları ....benzerı seyler var =)

ama http://people.sabanciuniv.edu/erkays/cs303/cs303.html sana yeterınce yardım eder

ama 2009'un sitesi o sonra farklı bısı olursa benden bılmeyın :)-D

5. editte anca bu kadar anlasılır hale getirdim =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...