Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gel Olm Sabancı Muc Muc Muc

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

benim sorum okula girmekle alakalı olacak. şimdi durum şöyle önümüzdeki öss ye giricem ben ve sözel öğrencisiyim. ea programlarından birini tercih edeceğim. sabancının ea programları ortak alan olarak sayılıyor mu sözelle yoksa puan kaybım olacak mı?

ea-sözel ortak alanlarını araştırdığımda hukuk hariç hepsi sözelle ortak alan diye geçiyor ekonomi,iktisat dahil
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

cs303 cok kolay ders, eletronik dersi zaten cs ci yok alan bana 4 kredi gerekiyordu ondan aldim.
kolay da hic hosuma gitmediginden oyle devre zart zurt konulari hic tat alamadim ben, sictik zaten sonra finalde Cem'le ehueuhe

yığınla cs'çi aldı o dersi ilke nası alan yok diyebiliosun:) ayrıca o dersin finaline çalıştığımız geceyi dün gibi hatırlıorum allah belanı verir inş:)

cs303 temelde kolay ama 2. sınıfta almaya da gerek yok yahu ne bu acele..sırf projelerini beraber yapmak için kendi döneminde olmak bile çok ciddi vakit kazandırıyor en basitinden
Sosyal ağlarda paylaş

cuma 6 shutlesini kullanmak durumunda kalıyordum ben ya da 8.
bak bakalım kaç satte gidiyor =) beşiktaş - taksim arasını 30 dkde aldığı oluyor aracın, şakam yok

edit : verdiğim saatler +- 15 dk =) direk o saatte olmayabilir
edit 2 : shuttleden bahsediyoruz de mi? kendi arabnızla kaç yaparsanız yapın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...