Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gel Olm Sabancı Muc Muc Muc

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

eger politika seviyorsan kesinlikle ama kesinlikle Cemil Kocak'ten Modern Diktatorler dersini al (Hist uc yuz bilmem kac)

Abi Cryptography idi 507 sanirim, ben almadim. Eger networking, cryto vs. yapmayi dusunuyosan ilerde al, yoksa gereksiz. Zaten 400 ustu dersleri direk uzmanligina gore secmen lazim, gereklilikten ziyade. Ben 513 almistim Natural Language Processing. Ama Oflazer vardi o zaman tabi, o olmadan acilmiyor olabilir, aciliyorsa da veren Oflazer degil sonucta :)
Sosyal ağlarda paylaş

su an digital gozukuyor alanim o nedenle yAzilim dersleri spesifik el derslere gore daha cekici geliyor

hart 426 epik ama ee563 cs401 ens492 hum224 hart426 dan olusan 4un2si biraz fazla kasis olacak gibi geliyor

bu arada cs507 vlsi ile cakisiyor almam soz konusu bile olamayacak gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Aral said:

Bu arada CS201 aldım bu dönem(fresh 2. dönemim), zorluk açısından nasıldır, diğer fresh 2.dönem dersleriyle beraber yürütülebilir mi?

lol A- gelmiş CS201, seneye güz dönemi için de kafamda şöyle bi program var nasıl sizce?

MATH 203 yada MATH 201
ENS 203 Elektronik Devreler I
ENS 211 Sinyaller
ME 301 Mekanik Sistemler I
CS 303 Lojik ve Sayısal Sistem Tasarımı
EL 305 Optoelektronik

Çok mu ağır olur böyle bi program? iyice lifeless mode on olur gibime geldi benim.. EE major için bunlardan biri yerine başka bi ders önerebilcek olan var mı..
Sosyal ağlarda paylaş

Aral said:

Aral said:

Bu arada CS201 aldım bu dönem(fresh 2. dönemim), zorluk açısından nasıldır, diğer fresh 2.dönem dersleriyle beraber yürütülebilir mi?

lol A- gelmiş CS201, seneye güz dönemi için de kafamda şöyle bi program var nasıl sizce?

MATH 203 yada MATH 201
ENS 203 Elektronik Devreler I
ENS 211 Sinyaller
ME 301 Mekanik Sistemler I
CS 303 Lojik ve Sayısal Sistem Tasarımı
EL 305 Optoelektronik

Çok mu ağır olur böyle bi program? iyice lifeless mode on olur gibime geldi benim.. EE major için bunlardan biri yerine başka bi ders önerebilcek olan var mı..

ne okuyacaksın? ens211 almayabilirsin. math201 ile me301 kolay ders. ens203 zor değil ama uğraşırsın biraz, labı fln var vaktini alır sadece. cs303 ile el305'i bilmiorm

illa 6 ders alcam diosan onlardan en az ikisini sözel yap derim.
Sosyal ağlarda paylaş

asinanyavuz said:

bi de sopho musun junior mu? sophoysan o 300leri biraz düşür optoelektronik alma, mekanik alma. ağır dersler mi bilmiyorum onlar ama, prequisiteleri olması olası gibi gözüktü. olmasa bile bişey anlamazsın, yapma. yakma kendini.

fresh bitti seneye sopho yum, EE major düşünüyorum, prerequisiteleri yok ama bişey anlamama olasılığım var tabi. Opto yu atcam yada Games le değiştiricem sanırım. Onun dışında cs303 u değiştirmek istemiyorum ama zorluk açısından nasıldır daha önce almış olan yada bi bilgisi olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

ens 203 ve mathlardan en az birini banko alırsın zaten.
ens 211 iyidir ee için. optoya falan atılma 2. sınıftan, acı çekersin en iyi ihtimalle.
me 301 zor ders değil, biraz statik ve malzeme bilgin varsa daha da kolay. ama mukavemet dersidir, sana faydası ne kadar olur bilemem.
6 ders alacaksan biri fass elective olsun en azından. Freshten sonra sağlam afallarsın yoksa o programla. Opto-econ değişikliği rahatlatır seni bir nebze.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...