Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni başlamak istiyorum.

Fly

Öne çıkan mesajlar

haziran sonunda malesef wow aldım, geçen hafta da bıraktım. günlerdir oyunlara tek tek bakıyordum, aklıma bu geldi.

oyuncular nasıl ve lag var mı ? benim için en önemlileri bunlar (tabii şu serverda durum böyle derseniz sevinirim). ek olarak class sistemi nasıl ve habire eşya toplama derdinde mi olurum yoksa eşyaları çok kafaya takmadan oynayabilir miyim ?

diğer başlıklara da baktım bu arada, avrupada değil de amerikada oynasam daha iyi olacak sanırım. yanılıyor muyum ? türk yoğunluğu önemli değil, düzgün ingilzce (veya fransızca) konuşan insanlarla oynamak yeter bana.

edit : ui customization varmış sanırım, ne derece mümkün onları da izah edebilirseniz tam olur :P

teşekkürler şimdiden.

[ Mesaj 07 Ağustos 2007, Salı - 17:49 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

oyuncu seviyesi gayet iyi gayet duzgun insanlar var yaş ortalaması çok yuksek insanlarda var lag problemi diye bir şey yaşamadım şu an'a kadar cok nadir TTNET te sorun oluyor bazen yurt dışı çıkışlarında
wow'da oynadım ama daocta item wowdaki kadar zor degil
açıkcası itemi cok kafana takmadan oynayabilirsin.. şu anki durum budur.

ui konusa gelirsek iconları degistirmek mumkun chatbox oyun içinde video izlemek ıcın destek veren uiler bile var ve tabi bu uilerle detayl sekillerde MAP lerde geliyo questlerde cok yardimci
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
yanlışlıkla kredi kartını iptal etmeyi unuttuğumu 1 ay sonra çaktım : neyse hazır oyun arıyordum resmen başladım daoca.

powerlevel yaptırır mısınız albiona gelsem sizin clusterda ? :P

[ Mesaj 17 Eylül 2007, Pazartesi - 18:47 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

kamerayı geçen sefer istediğim gibi ayarlamıştım da bu defa bulamıyorum ayarlayacağım menüyü. sağ tık ile karakterle birlikte dönüyor, solda ise sadece kamera dönüyor. ondan sonra sol mouse ile ilerletince karakterin baktığı yöne ilerliyor ama, benim baktığım yöne değil.

sol ile çevirip mouse ile iki tuşa basınca kamerayla baktığım yere nasıl gidecek ?

edit : lag ftw yalnız.

[ Mesaj 18 Eylül 2007, Salı - 20:52 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...