Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mirana nays vidyo

Phyx

Öne çıkan mesajlar

mhlik bi durum yok ya. adam oynuyo oynamasınada karşıdakiler cidden çok salak. hiç haritaya gözden geçirme diye bi durum yok. mirana arrowu atıyo harita açk görebilme şansları var ama hiç nakmıyolar. ne saga ne sola gidiyolar o yüzden dümdüz ilerliyolar. karşıdakiler salak adamda oynuyo iyi şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

mh'yi çok iyi kullanıyor misal lich'in geri dönceğini nasıl tahmin ediyor ? mimkin değil böyle birşey öte yandan razor görünmüyor ama moon koşarken razoru yatırıyor ki lan mh demesinler çakallığı var gibi geldi bana o durum. Onun dışında milletin rally pointlerini çok çok iyi biliyor ki bu da mh olayının bariz olduğunun kanıtı. 3.04 zaman diliminde ki olayda mh değilde nedir. Birde video yayınlıyor tebrik ediyorum çok güzel mh kullanıyor arkadaş
Sosyal ağlarda paylaş

Mh denilemez ya bu oklara ama bu adamın vol1 mi ne bir videosu daha vardı o daha efsaneydi bi anti mage kesişi vardı hakikaten ilk izlediğimde oha demiştim o video bayağı şüpheli mesela.Ayrıca çalışınca oluyor ben bir hafta sırf Mirana oynadım zamanında şimdi ne zaman Mirana alsam adım mh ci ye çıkıyor : ) Neyse ki Anti Mh haritası falan çıktı adamlar artık bir şey diyemiyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...