Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yurtdışında ingilizce dil okulu...

calimero

Öne çıkan mesajlar

biraz önce bi arkadaşla msn de konuşuyoduk. kendisi hazırlığı verdi okulda elt nin sınavını verip, ama hem bölüm için hem de hayatta kullanabilmek için ingilizcesini geliştirmek, bunun için de yurtdışında bir dil okuluna gitmek istiyor. sorunu ise yabancı dil okullarının kalan 1.5 ay için tüm dönemin (3 ay civarı) ücretini istemeleri. var mıdır ecnebi memlekette bildiğiniz hızlandırılmış kurs tarzı bir dil kursu bu arkadaşın seviyesine göre ders verip tüm dönem parası istemeyecek?
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 yıl sonra ...
Tey tey meseğne varmış bir zamanlar.

sorum yine dil okuluyla ilgili ama bu defa kardeş dil öğrenmek istiyor. Malta seçenekler arasında, sonra Dublin var, bizim işten tanıdık var dil okulu sahibi orada az biraz da olsa indirim yapacak ve londra'ya göre falan baya baya ucuz. Londra ya da İngiltere'de bir yerler de olabilir ama araştıramadım henüz.

Var mı daha önce gideniniz ya da giden tanıdığı olan tavsiye verecek falan?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Bi tanıdığım 2 ay evvel gitti. Gittiğine gideceğine pişman. Giderken Türk'lerle takılmayacağım demişti. Geçen hafta görüştüm, kesinlikle kaçamıyorum diyor.

Bende araştırıyorum, Avustralya'ya bi bakın derim. Vize kolay çıkıyor gibi. 20 saat çalışma izni var vs.

calimero said:

Tey tey meseğne varmış bir zamanlar.

sorum yine dil okuluyla ilgili ama bu defa kardeş dil öğrenmek istiyor. Malta seçenekler arasında, sonra Dublin var, bizim işten tanıdık var dil okulu sahibi orada az biraz da olsa indirim yapacak ve londra'ya göre falan baya baya ucuz. Londra ya da İngiltere'de bir yerler de olabilir ama araştıramadım henüz.

Var mı daha önce gideniniz ya da giden tanıdığı olan tavsiye verecek falan?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...