Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

güzel ve dahi (beauty and geek)

fab

Öne çıkan mesajlar

ahah son çıkan kız (özlem) benim ortaokul zamanından arkadaşım(:
kız ozmnlar ciddi anlamda salaktı. biz böle yeni ergen triplerinde dolanırken o umursamaz bi şekilde çocuklarla taso oynardı(:
akşamları lojmanda çimlerde otururken sürekli kafalardık bunu(:
aramızda geçen konuşmalardan biri:

ben: özlem hayatım seni seviorum
özlem: ay dur komşumuz geçiyo ay ay bi garip oldum ay cidden mi ay şey yani ne desem yani
ben: sktret özlem takılma sen fazla(:

ama kendisi benim caldion kullanma sebebimdir. çok severdi kokusunu. habire gelip sırnaşsın diye caldion kullanmaya başladım(:

sonra lise yılları geldi, görüşmeler seyrekleşti. eskişehirde tesadüfen collezione'da karşılaştık. orda çalışıyodu. oha özlem dedim bu ne hal! harbi değişmiş güzelleşmiş taş gibi olmuştu. ee dedim napıon? dedi modelliğe başladım. vay anasını dedim yav efferin valla.

üniversite vs. derken telini falan da kaybettim. bağlar koptu tabi iyice(:
ama yani pavarottiye bill gates diyebilcek kapasitede bi insandı cidden(:

olsun ya yine de eğlenirdik. severdik onu. harbiden güzel kızdır ama.
vay be lojman günlerime döndüm şimdi(: teeey tey.
Sosyal ağlarda paylaş

öldüm izlerken ama..bu cevapları nasıl verebiliyorlar inanamadım cidden. ben rastlamamısım hiç bölesine sanslıyım.

cok tuttar bu yarısma ama..

bu arada behzat'ın bi kızın daha fazla soru istemesine verdiği cevap süperdi

"biz daha fazla soru sorarız da türkiye buna hazır değil"

ohehue öldüm lan
Sosyal ağlarda paylaş

ekşiden alıntılıyorum

said:
hitler resmi çıkar
kız: abon hibne
düzeltir
kız: abow hit me!
düzeltir
kız: adobe® hisler

said:
ayyip erdoğan'ın resmi gösterilir.

- kim bu adam?
+ tayyip erdoğan
- ne yapar?
+ başbakanlık...
- peki ondan önce ne yapardı?
+ ne yapardı?
- ipucu vereyim; istanbul...*
+ ee?
- istanbul'da ne yapardı?
+ yaşardı?
- çok güzel, nerde yaşardı, kadıköy olabilir mi?
+ kartal?
- ah ne yazık ki!

ÖLCEM HAHAHAHHAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi öncelikle;
amaneey gençlik gitmiş hanım! kızlar turgut özal'ı, kenan evreni bile bilmiyor zaten bu programlar beynini yıkadı gençliğin. Vah vaah..

dövünmelerini yapalım da eksik kalmayalım.

Her neyse,

geyik, neşeli bi program (behzat uygur'a rağmen [seni hiç sevmiyorum behzat! babanı da sevmezdim!!] behzat uygur biraz "güzel" olsa kızların arasına pekala oturabilir hatta) çıtır çerez niyetine izleyiniz..

negzel.. tv aptal kutusu! ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne yazık ki öyle gözüme çarptı televizyonda ve başladım izlemeye bu programı. allahım ne gerizekalı o kızlar yarebbim. eğer program yayımlandığı sırada stüdyo yakınında olsaydım ve elimin altında da bi pompalı olsaydı o gün felaket bi katliam yaşanmıştı orada öyle söyleyeyim. çok sinirlendim çok...
Sosyal ağlarda paylaş

sahte ise,

bana ne! ben eğlenirim arkadaş (cümlede erman hoca ekolü)

sahte değilse,

bana ne! ben mi kurtaracam ülkeyi? inanın gösterilen fotoğraflarda yer alan kişilerin kim olduğunu bilmeyen bi sürü dingil vardır ülkede.. geçen arkadaş bi araştırmadan bahsediyordu. sarıyer'de okullarda yapmışlar. 6-8yaş arası çocuklar günün 24saat ve senenin 365gün olduğunun farkında değillermiş! bu arada araştırma 400çocuğun katılımı ile yapılmış! (o_O!) tabi bu çocukların kendilerine sorulan ezbere tarih sorularına, süper ezbere tıkır tıkır cevap verdiklerini ancak sorunlan tarih sorularına yorum getirildiğinde (sence osmanlı/atatürk etc. neden böyle yapmış olabilir? gibi) çocukların kalakaldıklarını da eklemek lazım..

neyse hacı, eğlenmenize bakın.. ohhh kızlar masada oynuyor negzel.. bi de italyan versiyonunu yapsalar tam olacak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...