Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Geri donus yapcaklara bilgi.

Poaco

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar su anda cogu expansion bedava oldu yani SI TOA CATACOMBS ücretsiz olarak gelıyo.. acc 'ta bedava olduguna gore.. aylık ucret 14.99$.. eger almak ıstersenız son 2 . cıkan xp var.. yani Darkness Rising ve Labyrinth of the Minotaur 2si 29.99 $ kısa zaman ıcınde nf degısıklıkleride geliyo cok daha guzel olucek eminim. Merlin / Midgard'ta ufak bi turk guildimiz var.. gayet iyi gidiyo nese ... rvr ye donmem lazım aiih :D

[ Mesaj 25 Haziran 2007, Pazartesi - 04:26 tarihinde, Poaco tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
oyn bedava bnm 40 euro ödedgm seyler zmmnda smdi bedava =) oyn cok keyflı hala yanlz süper olmş herşey ve lag 0 hala hic bu kadar lagsz bi oyn görmedm ya senelerdr bn hala oynamak istiyorm ama tanıdık kmse yok o yuzden cnm istemiyor patiden 3-4 kişi başlıyalm ksalım istersenz artk exp falanda kolay.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
bedava derken cdkey gerekmiyormu yani oyunu direkt netten çeksem
ve siteye girip acc yaratsam oynayabilirmiyim
daoc un sitesinin adresi nedir daoc hakkında hiç ama hiç bişi bilmiyorum
wow oynuyordum 3 ay once bıraktım ve kesinlikle artık nefret eder oldum
belki daocla daha once tanışmam gerekirdi geç kaldım sanırım
daocu kurup bian once başlamak istiyorum
oyunu yüklemek acc yaratmak ve bilmediğim bazı şeyleri öğrendiğim zaman bende başlıyacağım
Sosyal ağlarda paylaş

Site adresi bu Herald bölümünde bolca bilgi edinebilirsin

Oyunun kendisinden başka şu paketler var (çıkış sırasına göre):

Shrouded Isles (Bedava)
Trials of Atlantis (Bedava)
Catacombs (Bedava)
Darkness Rising
Labyinth of the Minotaur

Bütün paketler oyunun kendi sitesinden indirilebiliyor. Başka bilgiye ihtiyacın varsa burdan veya özelden iletebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya oyununun bütün yazılımlarını resmi siteden indirebiliyorsun, yasal ama en azından resmi serverlarda oynamak için clienttan son 2 paketi açtırman gerekiyor. Sadece Labyrinth değil, daha önce de belirttiğim gibi Darkness Rising ve Labyrinth paketleri lazım. Bir de EU için istemişsin ama eğer EU resmi serverlarda oynayacaksan, serverların boşluğundan ötürü önermem. US serverlarında Classiclerde oynayan (şu an için) 1700 civarı kişi ve Normal serverlardan Killibury'de oynayan 1300 civarı oyuncu var. Eski Excalibur gibi değil ortalık ama bence güzel bu clussterların yoğunluğu.

Edit: EU serverlarında Darkness Rising beleş yapılmış ama orda oynamak istemem çünkü şu anda Excalibur'da 38 kişi var :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...