Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski oyunlar topiği

Bone

Öne çıkan mesajlar

shipwreckers cidden eğlencelidir. Full throttle ı ben emule den çekmiştim, 97 de cd sini vermişti arkadaş, o zaman geçemeyince sinirlenip geri vermiştim tey tey tey, sonra yıllar sonra tadını çıkara çıakra oynama şansım oldu.

Daggerfall 'u oynayamamıştım ama anlaşılan torrent şart oldu.

Colonization için en iyi keyif aldığım zaman, askerdeyken oynadığım zamanlardı, bağımsızlık ilan etmiş direniyordum ah ah

Civilization II , bilgisayarı aldığımda aldığım ilk cd oyun halada severim.

Construtctors çok eğlencelidir, gadget factory de bilimum zımbırtı yapıp daha üst seviye kiracı almak, rakibin işyerlerini basmak filan :D
Sosyal ağlarda paylaş

Maniac Mansion. (1987)

İlk grafikli denilebilecek pc oyunlarından biri olmasına rağmen en sağlam adventure oyunlarından biridir. Deluxe versiyonu var, grafikleri baya düzeltilmiş.

-

Beasts & Bumpkins (1997)

Olağanüstü eğlenceli bir realtime strateji oyunudur. Grafikleri iyi sayılır. Geyiktir ama baya zordur da.

-

Indiana Jones and the Fate of Atlantis (1992)

Yılına göre aşmış bitirmiş grafikleriyle, süper senaryosuya, gizemli atmosferiyle, komik ve yaratıcı dialogları tam bir adventure klasiği. Üstüne bir de Indiana Jones karizması ve müzikleri eklenince unutulmaz bir oyun oluyor.

[ Mesaj 07 Temmuz 2007, Cumartesi - 16:27 tarihinde, Mirage tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

Might and Magic VI: The Mandate of Heaven

M&m serilerinin en guzeliydi bence. seri bu oyundan sonra her ne kadar kötüleşti denilsede , m&m 7 de bunun kadar iyidir bence. özellikle Heroes 3 deki yaratık dizaynlarının aynısının m&m7de de bulunmasi cok hoşuma gitmişdi.Hatta queen catherine i fln görebiliyorduk.

ahanda heroes 3 den altın golemimiz

[ Mesaj 07 Temmuz 2007, Cumartesi - 20:28 tarihinde, raider tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

Pharaoh'un cd'si elimin altındaydı. Yükleyip azıcık oynadım. Çok zor oyun yahu. Paso yangınlar çıkıyor, orası bayıyor adamı.

Bu arada Twisted Metal 2 diye bir oyun vardı hatırlayan var mıdır? Bir platformda çeşitli arabalar seçip karşındaki arabalarda kapışıyordun. Bombalamalar falan.

[ Mesaj 09 Temmuz 2007, Pazartesi - 00:50 tarihinde, Alcadras tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bir dövüş oyunu vardı eskilerden. 4 oyuncu vardı.
1 tanesi solucan jim, eji vardı, mondo vardı sopalı,bir tanede bayan vardı elinde kırbaç gibi bişey olan. Neydi o oyunun adı ya. Battle arena gibi bişeydi sanırım ama hatırlamıyom. Bilen varsa o oyunu kapağını koysun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...