Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WB Aranıyor

Bronx

Öne çıkan mesajlar

aslında ben javascriptleri biri görürde rezil oluruz diye düşünüyordum :p ama yine de övgüleriniz için teşekkürler

çünkü gerçekten aceleye geldi ve aynı fonksiyonun bir satırını değiştirip 70 tane benzer fonksiyon yapmak gerekti, amelece oldu yani biraz, .js dosyası 4'te biri boyutunda da aynı işlevi görebilir diyebir fikir var kafamda, inşallah zamanla düzenlicem.

yalnız resizeLoop() enfes bi fonksyion oldu doğruya doğru şimdi :p

[ Mesaj 07 Ağustos 2007, Salı - 12:50 tarihinde, Bronx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

korbo.js den kar amacı gütmeyen siteler/ kişisel kullanımınız için istediğinizi araklayabilirsiniz arkadaşlar, sadece nerede kullanacağınızı bana bildirin görmek isterim :)

tabi js dosyasına corbeau.gen.tr yazmayı da unutmayınız! :p

[ Mesaj 08 Ağustos 2007, Çarşamba - 10:59 tarihinde, Bronx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar övgüleriniz için çok teşekkür ederim, evet imkasızı başarmadık, henüz :p şaka bir yana javascript örneklerini nette bulabilirsiniz. benim takip ettiğim harika bi site var: http://www.quirksmode.org/js/contents.html

biraz inceledikten sonra js'nin çok basit bir dil olduğunu göreceksiniz.

aquilla: Corbeau üyeliği için T.C. Kimlik No gibi bir bilgi istememizin başlıca sebebi her hesabın gerçekı kişilere ait olduğunu tespit etmek, yarın öbür gün playstation, wii gibi ürünleri çekilişle vermek gibi şeyler var kafamızda (planlıyoruz sonra niye vermediniz, verin benim playstationımı demeyin lütfen :p) e tabi bu durumda cep telefonu ve tc kimlik numaraları hayli önemli bizim için.

Ayrıca hesabınızı kafede açık unutup gider de birine kaptırırsanız (nebula'da hergün en az 50 kişi başvururdu bu olaydan dolayı) nüfus cüzdanı fotokopinizle geri almanız bile mümkün.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...