Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WB Aranıyor

Bronx

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar merhabalar,

Üzerinde çalıştığımız özel bir proje için worldbuilder arıyoruz. WB derken UO üzerinde zamanında axis ile birşeyler inşa etmeye çalışmış herkesi kastediyoruz. Bizimle çalışmak isteyen tüm arkadaşlardan yaptıkları çalışmaların resimlerini bekliyoruz. Konu ile ilgili merak ettiklerinizi özel mesaj yoluyla sorabilirsiniz.

İlgi gösteren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

:) yok ne canım neden öyle anlayayım.Bu konuda ben her istediğimi yapabilirim eklerim çıkartırım yeniden yaparım diyecek bir insan evladı varsa şuanda.Tanışmak hatta yapabildiklerini görmek test etmek isterim.

özellikle yazdım sadece wb değil wb işin kolay kısmı ben direk yeni dünya tasarlamaktan bahsediyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

İlgilenen arkadaşlara gerçekten çok teşekkür ederim, özel mesaj atmamış olanlara şimdi ben atacağım.

Projemiz Corbeau'nun devamı evet, yurtdışına çok sık gitmem gerektiği ve teknik nedenlerden ötürü ara vermiştik (2 sene) şimdi devam ediyoruz, sponsorumuz var, yeni haritamız var, yeni grafiklerimiz, hatta yepyeni bir oyun kavramımız var. eternal, ben ve wildgenie beraberiz ve ekibimizi WB'lar ile genişletmek istiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bronx, 18 Haziran 2007, Pazartesi - 15:00 tarihinde demis ki:

İlgilenen arkadaşlara gerçekten çok teşekkür ederim, özel mesaj atmamış olanlara şimdi ben atacağım.

Projemiz Corbeau'nun devamı evet, yurtdışına çok sık gitmem gerektiği ve teknik nedenlerden ötürü ara vermiştik (2 sene) şimdi devam ediyoruz, sponsorumuz var, yeni haritamız var, yeni grafiklerimiz, hatta yepyeni bir oyun kavramımız var. eternal, ben ve wildgenie beraberiz ve ekibimizi WB'lar ile genişletmek istiyoruz.

Nayır nolamaz Wildgenie'de mi var. Eee abi olmaz ki nası çift client açcaz biz :P

Şaka bi yana güzel olacak hadi inşallah yıllar sonra UO keyfini yaşabilcez ( mi Bronx ) ?
Sosyal ağlarda paylaş

Şu konuyu luzumsuz mesajlarınızla dağıtmayın.
Worldbuild yapabilen vizyon sahibi arkadaşlar,ilgili kişilerle kontak kursunlar.
İşin ciddiyetini anlatmaya gerek yok zaten.
Burda en iyi benim grubum,en iyi benim,benim üstüme insan evladı varsa tanışmak isterim tarzında megaloman triplere de girmeye gerek yok.
Zamanı gelince hep beraber görürüz kim neler yapıyomuş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arkadaşlar merhabalar,

Üzerinde çalıştığımız özel bir proje için worldbuilder arıyoruz. WB derken UO üzerinde zamanında axis ile birşeyler inşa etmeye çalışmış herkesi kastediyoruz. Bizimle çalışmak isteyen tüm arkadaşlardan yaptıkları çalışmaların resimlerini bekliyoruz. Konu ile ilgili merak ettiklerinizi özel mesaj yoluyla sorabilirsiniz.

İlgi gösteren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Şurda yazılanlardan bir insan evladı ne anlar arkadaşım.
Buraya gelip ben en iyiyim tavırları yapan adamımı çagırıcam ben gel diye.
Güzelce yazmış yukarda Bronx "varsa yardım etmek isteyen ilgilenmek isteyen özel mesaj atsın görüşelim,konusalım" şeklinde.
Hemen bir ben en iyiyim benim cevremden baska adam yoktur bu ülkede bunlar ayıp şeyler.Herşeyden önce boş muhabbetler.
Bu iş vizyon,tasarım işidir.
Hayalgücüne dayalı durumlardır bunlar.Bunun en iyisi yoktur.
Tamamen yapılan projeye uygunluk sözkonusudur.
Neyi kime kanıtlamaya çalışıyosunuz anlayamadım ben ?
Varsa yanlış bişey yazın aşagı okuyayım bir hatam varsa düzelteyim.
He suç bizde tabi buraya bu saatten sonra topic açıyoruz.
Neyse yarın kapatırız bu konuyu.

[ Mesaj 20 Haziran 2007, Çarşamba - 01:17 tarihinde, Eternal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Buraya böle tavır sergilemek yerine normal birinin yapıcagı gibi
"selam bronx ben yardım edebilirim elimden geldigince buyur buda msn im konusuruz" demek yerine.
Türlü türlü tavırlar sergilemeyi neden seçer bu arkadaşlar anlamam.
Ben mi geriyorum ortamı yoksa siz mi gerdiricek postlar atıyosunuz orası belli değil.
Üstteki arkadaşım buraya post atıp
"server ne zaman açılıyo" dicegine bas yukarda özel mesaj butonuna da soruver ordan o soruyu.
Garbage da gece vardiyası mı açtık her konudan konuşuyosunuz.
Sakin sakin yazışamadık şurda konunun dışına çıkmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...