Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Royal Craftsmen Academy

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

vay be o zaman biz senle baya beraber kazdık... sen bana bi mağaranın girişindeki verite spawnının yerini göstermiştin bikaç yer daha hatta:)

[ Mesaj 14 Haziran 2007, Perşembe - 17:31 tarihinde, bizsiziarariz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla anca işaret etmişimdir :)

Patiuo tarihinde bir kelime dahi etmemiştim. Hatta RP'yi bozmamak uğruna bir iki kere GM'lere bile işaretlerle dediklerimi anlatmaya çalışmıştım page'lerde :D

Ha sonra paranın dibine vurduk Luna Holding'i açtık :p pati bünyesinden gidince server dilim de açılmıştı ehehe

[ Mesaj 14 Haziran 2007, Perşembe - 17:32 tarihinde, Smoke tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

anıları yad ettim şimdi ben senin yanına ilk geldiğim zamanı hatırlıyorum pardon bakar mısın şş aloo yapıyorum ordan sen kafasıyla işaret eder falan yazmıştın çok gülmüştüm:D
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de dünyanın en şanssız tailorü olarak oynuyordum paticikte, onlarca barbed kit bas çalış, çabala. Çocukların rıskını boda ver ııh, bir tane işe yarar şey dikemedim. Tamerim de çok şanssızdı ayrıca, ne kadar oynadım hatırlamıyorum ama hiç artifact düşüremedim. Bir arkadaş bssiyle girip DF'den totem düşürmüştü de gece rüyalarıma totemler girmişti sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...