Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Claymore

Othranx

Öne çıkan mesajlar

"creatures known as Yoma s have long preyed on humans, who were once powerless against their predators.But now they've developed female warriors who are half human half monster , with silver eyes that can see the monster's true form.These warriors came to be called "Claymores" after the immense broadswords that they carried."

manganın konusu böyle, çizimleri de gerçekten çok güzel. manganın animeye aktarılısı bambaska, çünkü araya saçma sapan filler yada gereksiz yan karakterler sokmadan anlatıyorlar, özellikle narutodan illallah gelenlere tavsiye edilir.anime-eden da mangası da animesi de var.

http://www.anime-eden.com/page/manga/claymore/series.html#

[ Mesaj 12 Haziran 2007, Salı - 00:36 tarihinde, Othranx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin

ben animesini takip ediyorum ilk 5-6 bölüm inanılmaz sıkıcı klasikleşmiş bir anime hikayesiydi 8den sonra anime kendine bagladı beni çizimler ve ortamları cok güzel yansıtmışlar
10. bölüm bu hafta cıktı takip etmeyi düşünenlere ^^
Animeyi burdan dl edebilirsiniz

[spo]

[/spo]

[ Mesaj 12 Haziran 2007, Salı - 01:16 tarihinde, Virus tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
aynen, animesi bitince mangasından devam etcem :) ama gün gecmek bilmiyo beklerken :/ (yanliz Galatea, yoma güclerini kullanmaya baslayinca bu cirkin yüze bi süre dayanmalısın demisti Duff'a...yahu tam tersine bence daha da güzel oldu gözleri irilesti felan daha bi yakisti :P )

[ Mesaj 21 Temmuz 2007, Cumartesi - 00:53 tarihinde, Elan_Morin tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...