Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eskilerden Kim Var?

karakemal

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
Eveeeeeeeeeeeeeeeeett eskilerden kimler kalmış parmak kaldırsın pls :P

Nick : VW - Synergenx - Nuance - Gascoine - CooLLegend
Clans : w00tabulos - Ready2Die - GODz - Karizma - Patriot
LvL : 61 - 65 - 68 - 75 - 76

5 Mart 2007'de bırakmıştım oyunu baya zaman geçti ama hala eski günleri çok ama çok özlüyorum. Özellikle Burial - Aresmajere - Fatalbreathe - bLizzard - Kelgrael - Xander - hurr1cane vs. kısacası eski The_Others zamanlarımı ve arkadaşlarımı..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Ko dan sonra o kadar çok oyun oynadım ama o zamanki gibi bir ortam hiç bir zaman olmadı. Dünya dışı olmustuk ama şöyle bir düşününce baya guzel zaman geçirmişiz.

F9devil. evolationx Sm00th(ben) geriside f9devil clanından priest doluydu. O zaman siyah bir pelerin vardı o kadarını hatırlıyorum. Bir ben clandan değildim town içine girmiştik arkadan butun orclar yerde yatıyordu kalkamıyorlardı. Sanki towerlar calışmıyor gibi olmustu. Nycriss de 3-4 defa oldukten sonra uzaktan asit atiyordu garibim :D.. Tabi bu arada humanlar ön kapıda orcların çıkmasını bekliyorlardı. Nerden bilsinler içerde yatıyor hepsi.. 15-20 dk felan içerde durduk ölüp ölüp kalkınca millet artık kalkmamaya baslamıstı kesecek adam kalmamıstı. Sonra mufit abi(Zankfein) ön kapıdan içeri doğru geldi o anı unutmuyorum tabi arkasından butun humanlar içerde town human dolmustu. Tower çalışmıyor gibi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
adam askere gitmiş gelmiş hala bu oyunu oynama derdinde...

tmm eyvalah saygı duyarım seviyosunuzdur ama merak ediyorum neyini seviyosunuz? ya bi arkadaşımı izledim pvp yaparken adamın tek yaptığı karakterini otomatiğe bırakıyo hedefe doğru koşuyo o sırada bu 1 den 8 e kadar olan tüm tuşlara birden basıyo ama durmadan! bi anlam yükleyemiyorum oyuna

ama şurası gerçek ki wow gibi warhammer gibi aoc gibi oyunlarda işi bu derece ticarete dökemiyosun bu oyun gerçekten hastalık yapıyo olmalı yoksa bi karaktere 2 milyar para verilmez yani yazıktır günahtır
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Yahu buranın modu kim? niye siliniyor ki geyik mesajlar. Çok ciddi KO tartışması dönen bir yer mi bura? Hayır. Burada KO oyuncusundan çok WoW oyuncusu var ve geyik post atıp eğleniyoruz, niye editleniyor kurallar dışına çıkılmadığı halde?

Amma gestapo çıktınız ya. Bırakın eğlensin millet, sanki bir aktivitesi var yeto bölümün.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...