Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eskilerden Kim Var?

karakemal

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Synergenx said:
Serhat sen nerelerdesin yahu :) Aswan'dan sonra görüşemez olduk :)
hayırlı tezkereler mustafa ^^

[ Mesaj 05 Ağustos 2007, Pazar - 20:08 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]

KO dan sonra düzenli bir oyun oynamadım. şimdi dersen oyunları deniyorum arada o kadar. (Deneme derken farklı anlamda :D )Seni sormalı kardeş. Yıllar olmus valla ne çabuk geçiyor zaman ya bir yetişemiyorum şu zamana. BU arada herkese tekrardan selamlar arkadaşlar. Hiç onutuyrum oyuna yeni başlamıştım daha oyun hakkında pek bilgim yoktu 30 lvl olmuştum savaş olduğu zamanlar o breth gidip te kristal altında np toplamak :D gidene kadar 10 defa ölürdüm herhalde. Garibalık desen zaten üst seviyede ordan her turda gelen para neydi be öyle :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sm00th said:
Synergenx said:
Serhat sen nerelerdesin yahu :) Aswan'dan sonra görüşemez olduk :)
hayırlı tezkereler mustafa ^^

[ Mesaj 05 Ağustos 2007, Pazar - 20:08 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]

KO dan sonra düzenli bir oyun oynamadım. şimdi dersen oyunları deniyorum arada o kadar. (Deneme derken farklı anlamda :D )Seni sormalı kardeş. Yıllar olmus valla ne çabuk geçiyor zaman ya bir yetişemiyorum şu zamana. BU arada herkese tekrardan selamlar arkadaşlar. Hiç onutuyrum oyuna yeni başlamıştım daha oyun hakkında pek bilgim yoktu 30 lvl olmuştum savaş olduğu zamanlar o breth gidip te kristal altında np toplamak :D gidene kadar 10 defa ölürdüm herhalde. Garibalık desen zaten üst seviyede ordan her turda gelen para neydi be öyle :D

Bende ko'yu bırakalı yaklaşık 1 sene oldu WOW'dayım :) 2 Tane 70 lvl charım var takılıyoruz işte :) Oyunun son bölümüne kadar geldim şu anda bakalım 80 lvl'i beklicez sanırım ondan sonra yani WOW'a devam :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
ben ''karakemal'' bilmiyorum benim pass neden değişti acaba kendi kendine!!! herkes diyeceğini demiş. en eski oyuncular birbirlerini bilirler... eskinin bazarow'u, zamaninin nietzsche si bir zamanlarin Moressek'i... bizi bilen bilir! oyuna baslayali 1yil olupta ordan burdan parayla alip item yapam adamlar hakkimizda atip tutmasin. askerlik adam etti beni, ettiki oyunu biraktim. cunku biz bu oyunu dostluk icin sohbet icin oynadik hicbirzamanda birbirimizin ardindan soz etmedik. baktimki yeni oyuncular ya kendini yuksekten satiyo yada cok atip tutuyo ya. son oynadigim server manes ve jubilemi yaptim...

Server: MaNeS
Irk : Karus
JoB : Barbar:)
Char : 1LikeMyMorESseK
LvL : Bazen 79 bazen 80

Server: Manes
JoB : Priest
Char : 1LikeMyMorEssek
LvL : 73

Server: Manes
Job : Picakci
Char : 1LikeMyBoZEsseK
LvL : 75

Arif'e tarif gerekmez...
Sosyal ağlarda paylaş

Bazarow: Eskiden okudugum bir rus kitabindaki karakterin ismiydi.
Nietzsche: Bir alman felsefeci Friedrich Nietzsche'den geliyor. bir ara hic'ciydim bende
MorEssek: Kendime has bisey olsun dedim. Goren essek geliyo kac, essek geliyo saldir desin misali...
1LikeMyMorEsseK: MorEssek'in torunlari oluyolar. yani unutmadim ilk ve eski charimi yeni serverda yeni chara baslasam bile demek oluyo...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...