Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eskilerden Kim Var?

karakemal

Öne çıkan mesajlar

gencler ben 2006 nisanda oyunu birakip askere gittim su anda oyuna donmeyi dusunuyorum ama eskilerden qim var neler var burdaki eski sohbetler nerde hicbirini goremedim.millet charini satip oyunu biraktimi nedir oyun cok degismis gordugum kadar hep ezikler kalmis:S

nick: Nietzsche
ırk : karus
lvl : 66
np : 1xx.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

bakiyorumda genel np ler lvlleri dusuk oldugu halde tavana vuran tipler... zamaninda ares serverinda kolaylikla bu np yapilamiyordu. ne bilim eski adamlar longyan,00000,lord_tyranus ne bilim mesela qimsenin sevmedigi kizin1i bile buralardaydi. bu arada manes serveri nasil bilgi alabilirmiyim ?

nick : Nietzsche
server: Ares
LvL :66
Np :1xx.xxx
Irk : Karus

TÜRKSEN ÖĞÜN DEĞİLSEN İTAAT ET!!!
Sosyal ağlarda paylaş

neyse gencler ben en iyisi aresi birakimde manesde baslayim fazla lvli yuksek olan yok herhalde oralarda daha oyuna bile girmedim ben. goreceksiniz temmuzda oyun basindayim ben buralardan yazarim size isirarak opuyorum en nazik yerinizden...

nick : Nietzsche
server: Ares
LvL :66
Np :1xx.xxx
Irk : Karus

Sosyal ağlarda paylaş

aga selam önce izin alıyım niyk smallpich 2.500 melyon nepem var aga konuşabilirmiyim _!_ neyse aga o kuş kadar beynini yorup isim yazmışsın ama o adamlar seni tanımaz bile aga senin kadar eski değil onlar sen 10 yıldır aresdesindir onlar daha 1-2 senelik _!_ longyan varya meyç o bıraktı aga sen döndün oda döner oyuna meyç al sende beraber oynarsınız ok aga

are u joke aga ?

[ Mesaj 04 Haziran 2007, Pazartesi - 21:18 tarihinde, endless_night tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

manes fucked
5-6 ay kadar önce[bırakmadan önce oluyo] 78lvl bi tane full bugger abimiz vardı.bilmemne cafe sahibi gelen bebelere oynatan,koxp + exp. bug + quest bug+ zart bug + zurt bug yaparak 78 olup, sonra ncs basan bi abi...

onun yanında 2 günde 70-75 arası kasan abilerimiz de vardı serverda,sonrasında direk NCS..

bence KO sux, yane yeni server falan bekleme direk KO dan vazgeç.
Sosyal ağlarda paylaş

endless_nightmare mi senin nickin endless... mageydin herhalde Bazarow ve Nietzsche olan asasları kullandım. bu forumda hep agagillerden sikayet ederdik bu kadar zamandir bitmistir dedim ama halen varmis:D joke yaptim:))) manesde basladim bir warrior actim hadi bakalim oyunda hersey degismis ama bu arada +8 shard satmana gerek yok areste her turlu item var zaten:S
ha bide karus actim warrioru bir sure sonra devam ederim burdan warriorla beraber yazmaya. nicki su anda sacma bise ama lvl yukselince ReX yada Nietzsche olarak cikarim karsiniza esen kalin...

Nick : Nietzsche
Lvl :66
Server: Ares
Np: 1xx.xxx
Irk: Karus

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...