Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekran Kartı yardımı

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

celeron niye alıyorsun ki ? şöyle düşün o hızla aynı olan p4 de 20 odada o hızla çalışırken, senin almak istediğin celeron 1 odada o hızda çalışır. yani ülkerin antep çikolata saatlik üretimi ile sarayın antep çikolota saatlik üretimi arasında fark var demi :) ama ikiside çikolata sonuçta
Sosyal ağlarda paylaş

benim başıma gelen sorun senin de başına gelecek :) yani sadece ekran kartını değiştirmekle oyunlarda performans alamayacaksan ekran kartı değiştirmek için güzel bir anakart [100$ ortalama]
sonraa en az 1gb ram 2tavsiye ediliyor ama [60$ 1gb ram]
sonraa core2duo işlemci [o da 100-150$ arası 22temmuzda indirim olacak hatta daha ii olur]
ve en son ekran kartı alman gerekecek yani toplamda
400 450$a patlayacak ee bunları alınca güzel bir kasa sonra soğutma için fanlar fln sistem için gerçek! bi psu derken 600$ü geçecek masrafların
2seçenek var ya para biriktir tüm sistemini değiştir
ya da sadece ekran kartı alma :F
Sosyal ağlarda paylaş

burax güzel açıklamış. bende p4 3.0c var üstüne birde 1,5 gb ram var. en son ati radeon x800 gto agp için aldım. performans dersen aldığım zaman quake 4 prey filan tatmin edici detaylarda oynatıyordu bunun içine fear filanda koyabilirsin ama son çıkan oyunlarda high detay kesinlikle tatmin edici değil.

yerinde olsam bu sistemle devam ederdim tabi o sırada da para biriktirirdim. yakında unreal 3 grafik motorları vs. geldiği zaman o sistemle low detayda bile oyunlardan performans alamazsın. o parayı verdiğine çok pişman olursun.

edik: bu arada sistemin yeterli olsaydı bile 7600 gs önermezdim.

[ Mesaj 01 Haziran 2007, Cuma - 23:50 tarihinde, ColdShadow tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

P 4 2.4 işlemci
1 gb ram
7600 GS Sonic ekran kartı

Ekran kartını 1.5 - 2 ay önce aldım ama aldığıma pişmanım. Upgrade işlemine işlemci, ram, anakart tan başlasaydım diyorum.

Ekran kartından performans alamıyorum işlemci, anakart, ram kısıtlıyor ekran kartını.

Önce işlemci, anakart ve ramini yenile en son ekran kartı al. Yoksa paran çöpe gider.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...