Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: The Clone Wars (2008) - CN

patateskabak

Öne çıkan mesajlar

On 22.02.2020 at 16:58, lovecraft0Z dedi ki:

hep bok gibiydi zaten, bu clone wars un bir çizgi filmi vardı iki sezonluk o güzeldi
Samuray Jack i yapan ekip yapmıştı galiba

Sen kesin Last Jedi de sevmişsindir, hatta oradaki Luke Jedi'lere söverken ıslanmışsındır.

Kanımca sadece tek bir karakter üzerinden bile Jedi adanmışlığını göstermeleri, Mandalorian civil war kısımları ve klonların band of brothers hikayeleri açısından izlenmesi gereken dizidir.

Akuma_Blade tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Samuray Jack'i yapan ekibin olduğu dönem güzeldi ama gerçekten, o konuda haklı.

Clone Wars'un başarısız olduğunu düşünmüyorum, bayık bölümler olduğu gerçek ama genel olarak izletiyor bence. Era iyi çünkü, çok malzeme var.

Şu Ima Gun Di'de yüzyılın trollerinden sdfdsfda 

Sosyal ağlarda paylaş

Last Jedi daha izlemedim, Force awakens ortasına kadar baya sevmiştim ama filmin ikinci yarısı çöküş başladı sonrası malum, son filmde de muhtemelen bişey çıkmayacak(bakıcaz artık).

Son zamanlarda çıkan Mandolorian efsaneydi herkes zaten hemfikir, Rogue one güzeldi başka pek bir gelişme yok sw de, son tahlilde amerikan tarzı para, tüketim toplumu vs ye feda edilmiş esasında modern dönem mitolojisi anlamında orjinal bir fikirmiş işin başında, bana deseler ki sw sadece 77 deki ilk film ve 90 lardaki çizgi roman ve oyunlar haricinde tamamen hafızalardan silinsin ve başka hiçbir yeni ürün çıkarmasınlar ben ok'im

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

uzun zamandır izliyorum yavaş yavaş. 4. sezona geldim. kendi sırasıyla değilde lucas'ın sonradan verdiği sıraya göre izliyorum. sanırım bölümler dağınık yayınlanmış ilk sezonlar çok karışık izletiyor ama hikayeler olma sırasına göre ilerliyo. bölümler öncesi bilgi de vermediği için alakasız şeyler arka arkaya gelebiliyor sanırım normal sıra ile izleyince.

https://www.starwars.com/news/star-wars-the-clone-wars-chronological-episodeorder

Sosyal ağlarda paylaş

Rezistans için bütün arkadaşlarımın yorumları ve internetteki yorumlar ultra kötü olduğu şeklindeydi. İzleyesim bile gelmedi. O yüzden ona bişey demeyeyim.

Rebels kötü değil, iyi de değil. Yemek yerken yarım göz izlemelik bir seri. 1-2 bölüm gerçekten güzeldi. O kadar.

Clonewars'un çoook güzel bölümleri de var, filler bölümleri de var. Hakkatten son 3 bölüm bariz bir şekilde sinekten yağ çıkarma değil, "Biz filmlerde sıçtık sıvadık. Mandalorian ise tv serisi olmasına rağmen çok beğenildi. Adam gibi iş yaparsak beğeniyorlar bunlar" kafasıyla çekilmiş. 

Bir de CW sonuçta çizgi film olmasına rağmen seri ilerledikçe daha da bir üsturuplu havaya bürünüyor.

Aceace tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...