Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nickinizin Gercek Isminiz Olmasini Ister miydiniz?

Sypro

Öne çıkan mesajlar

Xaero as once (19:45/03.02.2003) kafama bole bi fikir soktu.. Galiba daha once bi kac ki$inin daha aklini celmi$ bole ..
Gercekten merak ettim nickinizin gercek isminiz olmasini ister miydiniz? .. Benim nick tek kelime olduu icin Soyad oLayi bozar ama birden fazla ise (Ör: Xaero Farbright ) bayaa saalam oLur ..
Soleyin bakam isteyenler kimler ..

Not:Kendini bi$i sanan LamerLer i$aLLah bu topii daatmaslar .. [hline]Imzam = Ernesto Guevara de la Serna
IcQ UiN = 488945 (Yeni Icq Bu)
E - MaiL = [email protected]
NøT= *immune to terlik shield sahibidir*
Sosyal ağlarda paylaş

Xaero sen git Hollanda'da yaptir .. Ben 1 saat yalvarsam bilion Turkiye'de yaptiririm :) ..
Ama karizma bi soyadi bulmak lasim :) ..
Acaba Ilkay'da izin aLip "De'Javu" mu yaptirsam :)
Yoq Yoq buldum "Ang Wen" olsun (elfce Iron Maiden dimek) ..[hline]Imzam = Ernesto Guevara de la Serna
Sosyal ağlarda paylaş

Dorlin Reerblood olmasını isterdim. Dorlin Aşçıoğlu uymuyo :D

ehh tabi mahkeme denen bişey var kardeşim !!![hline]Neden bekliyorsun ki?
Haydi Tıkla!
Hey sen kime diyorum!!
Bak hala tıklamıyo
Olum Tıklasana bak eğlencez
Ya yalvarıyorum tıkla niye düşünüyosun?
Tıkladın mı?
Hadi ya uğraşamam deme 2 saniyeni almaz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UrZa, 03 Şubat 2003 20:21 tarihinde demiş ki:
ged = Takoz yandansokar[hline]emptiness is loneliness, and loneliness is cleanliness and cleanliness is godliness, and god is empty just like me.

Neden Yandansokar ?
Duz oLmuo mu?[hline]Imzam = Ernesto Guevara de la Serna
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kendi ürettiğim isim ve Artemisin soyadını isterdim

ElNor Entreri, hatta forsatım olsa nickimide ElNora çevirirdim ama ardethde baba isimdirde soyadı biraz garip

Ardeth Bay

Genede kendi ismimede hayaranım daha hayatım boyunca bi tane Sina gördüm sadece ha bide ibni sina var :p[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

Caranlothwen bu merak değil tam olarak, insanlar kendilerine yabancı lan şeyi merak ederler ve severler, çünkü ilgi çekicidir. E yabancılara da türk isimlerini gösterirsen şaşırırlar ve sevebilirler. Bu sonuçta bizimle ilgili bir şey değil.

Volfied Kuzgun uymaz zaten :P[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

volfied aslında tartışmanın yeri değil. uzatmıyım da içimde kaldı söyleyeim. Biraz da özentilik var burada. Kimse alınmasın türk toplumuna genelleme yapıyorum. Yabancı ülkeler öyle bir beyinlerimizi yıkadı ki ingilizce olan herşey karizmatik görünüyor gözümüze. Yani nick komik değil de rumuz komik geliyor insanlara. İngilizce'ye duyulan hayranlık çığ gibi oldu. Neyse boşverin devam edin tartışmaya :)[hline]Syh sçlrdr klbm dln
Prltl ela gzlrdr bn fthdn
Br de glmsm klndmm
Rhm yrlr bdnmdn
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Caranlothwen, 03 Şubat 2003 21:34 tarihinde demiş ki:
ne meraklısınız ingilizce isimlere be.[hline]Syh sçlrdr klbm dln
Prltl ela gzlrdr bn fthdn
Br de glmsm klndmm
Rhm yrlr bdnmdn

Puhaha caran koptum abi yardın beni

El'Nor ingilizce isimmi şimdi valla ilk defa duyuyorum. Tiarada zaten amerikada Tiaralardan geçilmiyo abi yapma şu mantığa hastayım ya Elduin isim koyarsın niye yabancı isim koyuyosun derler neceki sanki Elduin lol[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...