Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne geri bir toplumuz!

Masteis

Öne çıkan mesajlar

AeneisF yanlışsın. Eğer ki kadın o kızın yanındaki erkeğin kötü bir niyeti olabileceğini düşünüyorsa çeker bir gün o kızı konuşur iyi düşün der (ki bence bu en fazla yapabileceği şey, senle yakın alakası olmayan bir insan bile bunu yapsa ona kızma hakkın var). Ailene haber vereceğim, şunu yapacağım bunu yapacağım demek direk o kız ve erkeğin hayatına müdahale edip buna karışmaktır. Dışardaki bir insanın kimsenin hayatına karışma hakkı yoktur o insan buna izin vermediği sürece. O öğretmen değimiz kişi de bir insan sonuçta, manyak olabilir, deli olabilir onun yapacağı ve söyleyeceği şeyler doğru olmak zorunda değil, bu arkadaşımız ona güvenmek zorunda değil. Öğretmen o kızın ailesini arayıp durumu abartarak anlatsa kim bilir ne olur. Biliyoruz okullarda nasıl öğretmenler olduğunu. Ben insan olduğuna güvenmediğim bir kişinin hayatıma direk müdahale etmesini kessinlikle istemem.

[ Mesaj 07 Mayıs 2007, Pazartesi - 22:29 tarihinde, Ardeth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

lisem bir anadolu lisesiydi, gayet önem gösterilirdi öğrenci fikirlerine ve değerlerine. belki biz de biraz anlayışlıydık, sınırları çok zorlamazdık (belki de en çok zorlayanlardanımdır ama başıma hiç bir yaptırım gelmedi, en fazla öğretmenlerin uyarıları karşısında kaldım). anlattıkların üzücü gerçekten, benim okuduğum okul farklı diye hepsini öyle düşünmüyorum kesinlikle, hatta anlattığın gibilerin çoğulukta olduğunu düşünüyorum ama her türlüsünün var olduğununda bilinmesini isterim. okul bahçesinde çimenlerde sevgilimin kucağında yattığımda veya el ele dolaştığımda, veya samimi hallerde otururken hiç hatırlamıyorum bir hocanın gelip olumsuz birşey söylediğini, görürler gülerler hoşlarına giderdi tam tersine.. (neden hoşlarına giderdi bir fikrim yok :) belki lise anıları tazeleniyor, belki bizi mutlu görmek hoşlarına gidiyordu)
bu yazdıklarınızı okuduktan sonra kendi kendime "şanslıymışım" dedim.. öyleymişim sanırım :(
Sosyal ağlarda paylaş

moral oldu abi topic resmen süper ya :D

Ben diyorum kızın omzuna el attım laf yedim adam diyor :

*Namus bacak arasındadır
*Büzük yerse cumhurriyet başsavcılığında sarmaş dolaş
*Kız arkadaşının omzuna el atıp dolaşmak istiyorsan hollandaya git.
*Kızın omzuna el atmak, yatakta mıncıklaşmaya benzer!

Ohoooo abi tamam vazgeçtim ben ayrılıyorum istemiyorum kız arkadaş falan rofl

Komedi topici ya ne diyim

Adama kalsa noterden izin belgesi istettircek kızın omzuna elimi atmam için.
Sosyal ağlarda paylaş

Masteis

Konu saptırma .Kitaplardanda Bir kaç sayfa kopar aralıklı olarak bak anlam kalıyomu.

4. sayfanın verdiği eziklikle saçmalıyorsun.

1.) Namus bacak arasında demedim iyi oku.
2) Öğretmene gücün yetiyor Ama diğerine nedense öh kem.
3) Ne alaka sınırsız sex isteyenler için söledim
4) Senin yapmadığın yerlerde Örnek verdim ( yatak banyo vs )

[ Mesaj 07 Mayıs 2007, Pazartesi - 23:03 tarihinde, AeneisF tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...