Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Draven'dan Yemek Tarifleri : Firinda Kizarmis CPU

Draven

Öne çıkan mesajlar

a true story of a real idiot

Evet arkadaslar, cok basittir. Bilgisayari acin, internete baglanin, kazaa yi acin, 1gb ustu bir film yada dosya bulup indirmeye baslayin, sonra uykunuz gelsin, gelmeden once dizinizle kasaya carpin, bi guzel uyuyun.

Sabah kalkin, ekranin simsiyah olmasi lazim. Kasayi acin, bakin cpu fani yamuk bir sekilde duruyormu diye. Oyleyse, E guzel demektir. Hele hele yanmis plastik kokusu varsa harkulade demektir.

Firinda Kizarmis CPU'nuzla birlikte soguk bir su icin.

Afiyet olsun :P

---

Evet bu benim basima gelen kro-kunc olay, suan cafeden yaziyorum. Bi sure icin sanirim buralarda olamicam, yani cpu alana kadar. Elin AMD sine guvendik birakalim dedik, yandi ya. Neyse. Umarim uzun surmez. Yakin zamanda yeni bir cpu almaya calisacam.

Neyse uzatmiyim, beni seven herkese sabir diliyorum. Darisi sizin basiniza :P

gorusuruz

* Pelerinini savurur ve hizla kosmaya baslar, ardindan bir kuzgun surusu gokyuzune dogru ucarak yukselir * [hline]Existence is suffering, and the cause of suffering is desire.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 03 Şubat 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
bak ya gene amdye bok atıyop
BEN 6 AYdır AMD MI KAPAMIYORUM GECELERI
yanmıyo[hline]Yıllarca forumdaki sacma sapan sorularınza cevap veren beni bi tıkla odullendirin.Mahua
Ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'yleh wgah'nagl ftgagn
I am not fat you asshole, I am just big-boned.
Screw you guys; I am going home.
You must respect my authoritaaaaaaa.
BonePART Losthope of Hun - Kay Server - Level 41 Drunken Friaa -(Brewing the ale for a while)
sende düzgün okumadan yorum yapmışsın
vurmuş yanlışlıkla kasaya.açık bırakmayla alakası yok yani.[hline]nukbasliklikiz, 03 Şubat 2003 22:37 tarihinde demiş ki:
kapadım konuyu
mesaj atmayın PlSsss

kings of chaos
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...