Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fear nerfed

Akerfeldt

Öne çıkan mesajlar

Akerfeldt

komik olan ne biliyomusn

EU forumlarıdnaki oyuncular 2.3. tickde targe feardan cıkıyo demiş
us ler 6 saniye

e zaten 2.3. tickelr 6 ve 9 saniyeye denk geliyo =)

yanı ikiside aynı seyi sölemiş.

Ayrıca kimse gelipte idda etmesin lockların bg lerde arenalarda karşısındaki rakip sayısı kadar dps'ının katlanmadığını.

ha sizinki katlanmıyorsa sizde bir sorun var bence benım arena takımımdakiler pek şahane dotluyo milletleti sonra hoplıya zıplıya kacayo özelllikle warriorlardan, araad bi howl atıyolar o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

death wish li warior zaten fear yemez şimdi dotlanan droodda fear yemiyecek fear en fazla 5 kere atılabiliyor aynı targeta sonrası immune 12 K canı olan droodu üstünde dot varken nasıl fearlıcam pardon ama? iyice saçmalamışlar bi arkadaş yazmış fear at dotla dan başka bişey yapsınlar diye kardeşim sen mage iken counter spellmidir nedir onu nerfledilermi hiç? hayır senin o büyün olduğu sürece fearsız warlock sana ne yapabilir ? hiç bişey yapamaz...
Sosyal ağlarda paylaş

Ez mode lock istemiyoruz
durdugu yerden fear atıp dot atıp life drain yapan lock istemiyoruz

mage ler kadar hop zıp hareketli sürekli bi tuslara basan bi class istiyoruz biz

bira hareketlensinler allasen o ne durdugu yerden arabada 5 evde 15.
şu oyunda en uyuz oldugum noktalardan biridir bu.

karşıdaki adam hiç bişey yapmadıgı halde durdugu yerden beni kesiyorsa ki ben imanım geveryerek herşeyi yaparak ugrasıyorum kesmek için kesemıyorum bazen o zaman burda bi yanlışlık var.Yani olay iyice kagıt makas oluyor.Oyunu yaparken şöyle deselermiş o zaman anlardım.

bak arakdasım sen mage sen lock seni kesicek ugrasma uğraşsanda kesemessin.ama mage olup warrior gelirse o da seni kesemıycek hiç korkma gibi.

valla ben warrior beni kessin isterim ki arada denge olsun ama lockuda ben kesmek isterim ki biraz dengeli olsun yaptıgımın emegini alıyım.

fear nerflensin kesinlikle ii olmuş oh olmuş hatta.
adam salıyor peti üstüne fear dot wotf kullan bi fear daha trinket at bi fear daha 3 sn falan da ordan koşmaya basla e zaten bi bakıyosun hp inmiş yarının altına.
ben napim daha 2 kere ice block atıyım sonra ölim.
ama dur ben elimden geleni yaptım dimi
Sosyal ağlarda paylaş

sizi döven her classada bu kadar nefret duymayın.
fear nerflendi mi? bana göre pek nerf gibi durmuyor sadece aglayan sızlayanları kırmamak için ufak bi degişiklik yapıldı, yanılmıyorsam eskidende vardı bu olay. warlockların cerahatini aldılar artık direct damagela fearlı targeta giren olursa bide üstüne fırça atarız temiz temiz. dotların 2.-3. tickinde zaten 6-9 saniye fear yemiş olursunuz bence yeterli bir süre. maksat uyuzluk olsun gidip birazda biz aglayalım feardan çıkartan dalgaları nerflesinler. birde benim anlamadıgım herkes 1v1i baz alarak lockları nerfleyin diyor. ekip olarak düşündügünüzde locklar o kadarda göze çarpan bir class diil. herkesi döverim keserim biçerim moduna da gerek yok. bikaç warlocktanda dayak yiyin yani nolucak? bizde yiyoruz. utanılıcak bişey yok sünnet olmak gibi bişey nassolsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Merak ediyorumda siz warlock'ı petsiz mi oynuyorsunuz? MAge'in counter spell'i varda sizde de kuçukuçu var cs nin daha beterini yapan. Succusbus var sizi general CD'ye sokmadan CC yapan. Void var sacrifice ile öküz gibi dmg absorb ettiren. Class'ınızın potansiyelinden bi habersiniz sanırım. Warlock fear olmadan da yeterince güçlü bir class kaldı ki fear nerflendide sadece Sheep gibi bişi oldu. En azından sizin CC adamı heal etmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben anlamıyorum şimdide pet çıktı arkadaşım o pet dediğini hunter kullanıyor esas adam bişey cast etmeden auto shot oynuyor hiç nerf yedimi? hayır, senin 1,5 sn yeye cast ettiğini ben 3 sn yeye cast ediyorum envai çeşit büyün var frost san hele hiç dokunulmaz artık bende olacakda aman scubassla gezecemde bide sacrefice yapacam sen pristi görme o zaman arka arkaya shild açıyor adam ben peti kurban ediyorum o shild için oynamayı bilmiyor değiliz ölçülü yorum yapalım.
Sosyal ağlarda paylaş

yerinde bir nerf.bazen karsimdaki özellikle mage oynayanlara aciordum.eger 6 sn sürüyorsa fear gene oldukca iyi.pek birseyin degisecegini düsünmüyorum.sadece death coil i daha erken kullanacagiz gibi :D.fazla sevinmeyin ;).ayrica patchden sonra desto locklar herkezin canina okicak.affi locklardan beter olacaklar ;)

[ Mesaj 21 Nisan 2007, Cumartesi - 19:58 tarihinde, xrex tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

developerlar warlock oynamaktan sıkıldı anlaşılan bakalım sırada hangi class aglatıcak onumuzdeki patchlerde, bu ilk adım warlock için yavaş yavaş sindire sindire 3-5 patch sonra warlocklar ağlar bi class uçar gider sonra herkes nerf xxx pls buff xxx pls diycek bi denge tutturamadı adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

dmg ile bozulmayan cc ne demektir bir kere? cc'nin açılımı: crowd control. yani bunu karşıda iki kişi varsa birisini geçici olarak devre dışı bırakmak için kullanır kişi. lakin fear öyle absürd bir halde ki şu anda, bir kişiyi kesin olarak ölene kadar fearda tutmak mümkün. 12k hpli druid nedir 25k healthli elite mobu fearla kitleyip öldürebiliyor şu anda locklar dmg almadan. dotların üstüne drain life'ı da koyunca nasıl dmg alındığından haberdar değilsiniz sanırım. zaten 1,5sn cast süresi olan fear'dan daha hızlı cast edilebilen bir heal da yok hani diyelim karşınızdaki heallı bir sınıf bile olsa. yetmiyorsa cc succubus da var, iki cc'si birden olabilen başka sınıf yok zaten. ha yok felhunter eksik kalıyorsa o zaman seçim yapılacak, herkesin yaptığı seçimler gibi.

100% hpden ölünebiliyor şu anda fear bozulmadan ve bu sürekli oluyor. 10k hp kaybedip fearın bozulmaması nedir? umuyorum ki bu değişiklik aynı zamanda scream ve intimidating shout için de geçerlidir.

affliction pvp'de iyi olmayacaksa, retri & prot paladin, enhancement şaman, balance druid, prot warrior yalnız kalpler klubüne hoşgeldiler.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır zaten warlockun 39050 çeşit fearimsı şeyi var akerfeld (doğru yazmamış olma ihtimalim yüksek,mühim değil) isimli insan neden bukadar millete dolaylı yollarla idiots, low iq deme çabasında anlamış değilim.doğru düzgün anlatsa neyse...
hıh fear diyodum bu adamların zaten fear isimli büyüsü + death coil + howl of terror mu ne büyüsü var heryerini nerfleseler yeridir.
ayrıca evet ben de burdaki warlocklar kadar warlock oynamışımdır oynayışım , bilgim kılım yünüm de belli kişilerce, belli yerlerde yeterli bulunmuştur gelip "artist" diye tabir edilcek şekilde bıdıbıdı konuşmayı anlamıyorum gerçekten.evet warlock nerf istiyodu bence iyi oldu warriorlara yazık sadece.

edik : büyülerden birinin adını unutmuştum hatırladım galiba.

[ Mesaj 22 Nisan 2007, Pazar - 05:05 tarihinde, Darqainu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@daraq(çok buyuk ihtimal yanlış yazdım,mühim değilsin) nickli insan,dolaylı yollardan insanlari aşağılamak marifet değil biliyorum bunu o yuzden yapmıyorum, kimseyi aşağılamak içinde alıntı atmıyorum, akp gibi sansurculuk yapıcak halimde yok ne yazmışsa adam ayıklamadan paste ettim buraya.

"fearimsi şey" lerine gelince; evet 2 fear bir de death coil olmak uzere 3 adet fearimsı şeyimiz var.fakat şöylede bir durum varki howl of terror sadece talent verildiginde(aff ağacına 35 puan) ancak instant cast olabiliyor ve talent verilmemişse 1vs1 pvp de tamamen gereksiz.
ayrıca lutfen bana instant cast feari olmayan bir warlockun death coilsiz ustundeki bir rogue a nası ofansif bir hamle yapacağını açıklar mısın?1,5 sn cast time i olan fear atılmıyor cunku bilmiyorum o çok oynadığın ve otoritelerce " yeterlidir" sertikasina hak kazandığın warlockunla hiç denedin mi..
[spo]sırf laf sokmak için cevap yazmıssın, adetim olmamasina rağmen bende oyle yapıyorum.[/spo]

@cuce: ptr de oynamak için gerek 250+mb lik patch i üşenmeyipte çekersem carsambadan once kendim deneyip yazıcam,ama şunu diyebilim fazla emin olmadan, forumdaki insanlarin 2 3 tickten kastı ustunde tek dot olan bir target olmayabilir; aynı anda coa,corruption,siphon life vs olan bi target olabilir ve eger oyleyse 1 2 saniyede 3 tick atabilir çatçatçat diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Akerfeld, forumalrda elemanların yazdıklarını tamamen okudun mu? orada elemanın teki yazmış 1500 damageli shadow bult fear'ı bozarken rank1 shadow bolt tınmadı bile yazıyor. Sanırım mantık 1k nın üstünde damage yendiği anda fear'ın bozulması. 3 tik dediğinde zaten 1k nın üzerinde oluyor.

PvP'de uzun süre 1vs1 'de imba oynadı warlock şimdi hala imba ama taktik değişikliğine gidecek. Önceden kımıldaman kesiyordu şimdi kite ederek kesecek. :)

Ahhh ah nerde shamanın tek imba class olduğu zamanlar... :)
Sosyal ağlarda paylaş

eveeet bu nerf ile sessiz sedasiz bufflanan roguelar oyunun en OP class i su anda

her class in basbelasi bir clas var oyunda

misal hunter im ben paladin gorunce kaciyorum direk
kesebilmemin tek yolu okuz gibi MP5 im olucak ustune bide bana EPL den STV ye olan butun yol lazim kiteliyabilmek icin

strat in kapilarindan BB ye vardigimizda hala gebermemis olma ihtimali ise %60 hemide :P

ama bakiyoruz blizz ustuste yaptigi bufflarla roguelari PvP de Yikilmiyan Adam yapti

warrior lari cat cut kesiolar
lock mage priest sorun diil CLoS at bitti

hunter desen yeni sprint snare leri yok ediyor trap de clos sagolsun bi halta yaramiyor zaten roguelara passive ability oalrak detect trap verildiginden beri trap e yuruyen rogue a keriz gozuyle bakiyorum

paladin desen shaman desen catir cutur onuda kesiyorlar

ustune bide beles imp sap da aldilar
eee PvE kotu idyemeyiz cleave mekanikleri ile glancing in idirilmesi en cok roguelarin isine yaradi

rogue acmadigima yanarim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...