Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunu bizler ayakta tutuyoruz diyip illegale bulaşan evrimini tamamlamamış kişilere..

DiABoLiK

Öne çıkan mesajlar

• 9 ay sonra ...
KO gerçekten vakti ile güzeldi ama öyle bir olay çıktı ki, her spotu kosper adam alıyor,millet kosperı dışlıcana yalvarıyor adama party e girebilmek için.

Moradon'da civcivlerin kasması gereken yerde adam yeni charını koyuyor kecoona kekuri ring duscek diye.Yeniler bile kasamıyor.

Babashop+dupe icad oldu millet parayla item almaya kalkısıo, alıyorlar bide üstüne aldıkları item siliniyor.

Wow oyuncuları ko yu 2. sınıf görür tabii hem bliz yapıyor, hem de knightın elit tayfasından MMO oynamaya devam edenler wow'a geçtiği için;Knight artık iyice mal oldu.

Ben nerdeyse 1.5 yıl oldu dokunmuyorum.Baya da mutluyum,oyunu iş sanıyormuşuz:

-Abi yatalım artık ya,ders var yarın 10'da.
-Yok abi kasmam lazım,atlamam lazım... LAN ADAMA BAK KS YAPIO BEN SANA BI SOVİYİMDE GOR!!

yazık olmuş geçen zamana.Ama iyi bir arkadaş edindim,ko'dan dotaya transfer oldum :) bir tek o açıdan faydası oldu.

Yuh be amma yazmışım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdilerin KO oyuncu profili ya 35 yaşına gelmiş hayatında oynadığı ilk mmorpg Knight Online olan cafe sahipleri ya da okuldan kaçıp o cafeye gelen, oyunda gördüğü her kişiye ısrarla "aga" diye hitap eden 10-15 yaş tayfası. ( hatta 0-6 yaş )

aga 100k pls. kihkihkihghj
Sosyal ağlarda paylaş

KO yu çok seven bir arkadaşım şöyle demişti:

''Aga bak. Bu oyun farklı. Oyuna girerken tüm kişiliğini bir yana bırakıyorsun. Tamamiyle şerefsiz oluyorsun. Şerefsiz olmazsan bu oyundan zerre zevk alamazsın. Mesela Süleyman'a ve Zülfikar'a (tabii arkadaşların gerçek isimleri vermeye gerek yok, hem Süleyman ve Zülfikar olsalardı daha güzel olurdu =< ) bak. Adamlar normalde çok iyi ama KO ya bir giriyorlar. JIVIVIVIVIJIV (Burda çıkarılan ses efekti) 'Ben şerefsizim nihahahah' diyerek oyun oynuyorlar. WoW da yok öyle bişi. Sen sende ki cevheri kullanmıyorsun. Gel KO oyna. Kral olursun.''

Yani diyeceğim şudur ki; O yazıyı yazdın ama boşa yazdın.

Bir de bizim orada bir tane kafeci var. Adam dupe item satarak cafenin bulunduğu apartmanı aldı be. Gelde sende dupe yapma şimdi. Bu kadar para var yani. Ben olsam yapardım =).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...