Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Men

DeMiRMaSKe

Öne çıkan mesajlar

AAAAAAAAHHHHHHHHH!!!!!
Bu ne ya bu ne ya? :-| :-|
Hayatımda bu kadar rezil bir şey görmedim. Disney yeni bir çizgi film yaratsaydı bir şey demezdim. Ama bu salak şeyler ASLA bir Marvel Comics ürünü olamaz.
Ahh ahhh. :-(
X-Men filmi yüzünden şok olmuştum (Matrix özentiliği ve fiyasko), bir de bu. Hayır olamaz. Lütfen bu gerçek değil deyin. Lütfen kamera şakası diyin. Hani kamera nerde? :-(
Ahh ah.. Neyse. Daha sapıtmıyalım. :-) Çok üzüldüm. Felaket. Her çizgi romanını felan okuyan bir tip değilimdir. Ama özellikle Spiderman ile Wolverine'i çok severim. O yüzden de X-Men okurum Ankara'da bulursam.
Hmmm.. 'Tough' Wolverine gitmiş, yerine Cyclopsun bile dövebileceği bir Logan gelmiş.
Seksi Rouge ise sanki yol ağızlarında bekleyen kadınlara benzemiş.
En iyisi Xavier.
Bu karakterler çok hoş. Mükemmel çizilmiş. Beğendim. Ama bu bir PG Disney çizgi filmi değil.
Ne bileyim. İlla bu stilde yapmak istiyorlarsa yapsınlar. Ama o zaman X-Men'i Disney'e satsınlar.
Ben fazla takip etmiyorum hikayeyi.
Ama Gambit gitmiş.
Niye gitmiş, nasıl gitmiş. X-Mende sevdiğim üç karakter vardı. Wolvie, Rouge ve Gambit. Wolvie gizemini ve sertliğini kaybetmiş. Rouge apayrı bir yol kadını olmuş.
Ahh ahh, bu günleri de mi görecektik?
Karizmatik iki karakter var sadece. Jean Gray ve Cyclops. Çok gereksiz bir çizgifilm, yapmasalar çok daha iyi olurdu.
Tamam sustum. :-(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2001-07-28 05:51 tarihinde, karakedi yazmış:
kusura bakma ama disney degimiz bildigimiz walt disney ise bu tür çizimlere güler gecer. Lion king yada binlerce diger ürününe bakın, disneyin cizgi karakterleri hitap ettigi kesime göre en profesyonel çizilmiş karakterlerdir. benimde dark wing duck hastalıgım vardır. disney rulz :-p

Lets get dangerous! :-)
Sosyal ağlarda paylaş

ya ne kadar cabuk gaza geliosunuz...

beyler bu WB Kids die bi tv kanaLInda cIkan cizgi film...
bu olay onlarIn gencliklerini anlatIO...
sakin olun ya

X-Men Evolution filmdeki kitlenin nasI bi ekip olacagINI anlatan dizidir.. ilk episodu unun commercial INI da gordum yani...

take it easy beyler...
normal X-Man hala HBO da oynuo... dergileride yayInlanmakta... bi deli ve bi kuyu modelisiniz ha...
bu arada X-Men Evolution cok sevkli mutlaka seeredin...

bide biri Gambit gitmi$ dedi...
canIM karde$im gambit orda gitmediki.. daha henuz ekibe katILmadI..

ah yurdum insanI ah...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
hmm luniz haklıymış.
gaza gelmişim bir an.
ama bir kaç bölümü izledikten sonra ayrı bir gaza geldim.
Normal X-Men serisine benziyor.
Ama bunda bireylerin kişiliğinin üstünde daha çok duruluyor.

Wolverine'in yüzü çok aptal olmuş.
Ama en sevdiğim giysisini giydirdikleri için + puan.
Ayrıca Wolverine'in sesi ve dialogları bu sefer daha karizma bundan da + puan.

Filmde Wolverine'i rezil etmişler bence. Sesi çok yumuşak. Dialogları da abuk subuk. Wolverine'ın asıl karizmasını silmişler, holywood vari bir karizma vermişler. Yani adamı direk takım lideri yapmışlar. Utanmasa cyclopsa "şunu yap, sen şuraya git" felan diycek.
Ee tabii insanlar da bunun etkisinde kalıp wolverine'den hoşlandı. Ee tabii yanlış tanıdı, yanlış sevdi. Ama adam lider, esas kahraman olunca, insanlar onun popülerliğini sevdi.

Yahu ben ne diyorum iyice saçmalaya başladım.... Neyse esas konuya dönelim.
Dediğim gibi, takımı iyi yansıtmışlar. "Sırf wolverine" yapmamışlar. Takımda kittynin bile bir faydası oluyor. Normal seriden güzel, filmden kat kat güzel yani.
Bakalım bunun DVD'sini alabilirsem en kısa zamanda tüm bölümleri oturup izliycem.[hline]I will crush yar bones!!! Gaarrr!!!
(İmzamı iyi oku, çok şey var)
Sosyal ağlarda paylaş

ben bunu biliyorum ya... marvel hero clix'ten çıkan "wolfsbane"ı ararken bulmustum...
da seyretmedım oyuzden anlamadıgım bısey var.. bu adamlar genclıklerınde ayrılar bırbırlerınden alakları yok yanı... hanı okul bunları 12 yaslarından sonra almıyo dıye bılıyorum...
hazır topıc varken bı soru sorayım... x-men uncannynın ılk boumunde prof. yenı adamları sen gel sen gel dıye hepsını bırlıktemı topluyo? yoksa hepsı ayrı ayır sayılarda katılmıyolar mı? gecen gun essentıal x-men 1 ı okudum ordan geldı aklıma
said:
karakedi, 28 July 2001 07:51 tarihinde demiş ki:
dark wing duck rulz :P

biraz editledim yazıyı ama +1 :)
http://x-men.animationinsider.net/logan.php
bahsedılen sey buysa
"Powers: Heightened Senses/Healing Factor/Adamantium Skeleton and Claws"
wolv daha kuccuk tuyu bıtmemıs tıpınde admentınuım ne abı?.. hea olabılır bılmıyorum zamnınıda bırı acıklarsa sevınuırız..
[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
-What are you doing my boy?
-Succeeding you, Father!

[Bu mesaj smerten tarafından 23 September 2003 16:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi zaten tam olarak bunlar öğrenci değil.
sitede adam 85+ yaşında diyorlar da sıkmışlar.

rogue sonradan katılıyor normalde takıma.

bu çizgi filmi ultimate ile normal x-men arası birşey görmek lazım.

ultimate gibi farklı bir düşünce denemişler.
ama ultimate gibi apayrı bir x-men yapmamışlar.
bilmem birşeyler anlatabildim mi?
benim kafam karıştı şimdi..[hline]I will crush yar bones!!! Gaarrr!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bone bende oyle anladım zaten de oyuzden gıtmedı hosuma..
cocuk seyı gıbı olmus.. ama onemı yok..
ulan bı bone ne cok kemık lı nıck var ya.. nerde morrowu buranını?
[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
-What are you doing my boy?
-Succeeding you, Father!

[Bu mesaj smerten tarafından 23 September 2003 17:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karakedi, 28 July 2001 07:51 tarihinde demiş ki:
kusura bakma ama disney degimiz bildigimiz walt disney ise bu tür çizimlere güler gecer. Lion king yada binlerce diger ürününe bakın, disneyin cizgi karakterleri hitap ettigi kesime göre en profesyonel çizilmiş karakterlerdir. benimde dark wing duck hastalıgım vardır. disney rulz :P

dark wing dark yonetir[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

kazaa da aratın baya bi' episodunu bulursunuz .. hoşunuza bile gidebilir .. ama absurd şeyler var .. mesela .. nightcrawler istediği zaman insana(normal bi' velede) istediği zaman da mutant(mavi) haline dönüşebiliyo .. bi de wolv. un kostümünün rengi niye öyle anlamış değilim ...

rogue ve shadowcat yine guzel yine ...[hline]Novice Civil Engineer
Sosyal ağlarda paylaş

wolverine'in en sevdiğim kostümü o.
dikkat edersen bazı çizgi romanlarında o kostümü giyiyor.
ben daha çok o kostüme av kostümü diyorum.
valla çok hoş yapmışlar.

nightcrawler bazı çizgi romanlarda bir alet kullanıyor beast de öyle.
o sayede normal hale dönebiliyor.

çocuksu olmuş ama sonuçta wolverine'i bebek gibi yapmamışlar. eskisi gibi, "tough", sinirli ve güldüğünde tam bir şeytana benziyor..[hline]I will crush yar bones!!! Gaarrr!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...