Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunun kapanma nedeni

axy_seytan

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar dns servislerinde problem var, yok tr tamamen ip ban yedi, yeni moradon geliyo vs, vs, söylentlere cvp olarak açmak istedim bu konuyu....

Tarih: 04.02.2007 Konu: Current Connectivity Issues

Hello Knight Online Players,

Knight Online continues to grow in popularity around the globe. In response to this growth, K2 Network must make changes that will, for the long term, provide our players with the best service possible.

At this time, many European players may be unable to log in to Knight Online. This recent issue is not due to K2 Network�s equipment or the Knight Online servers, but involves connectivity issues between some of our current internet service providers (ISP�s).

K2 Network is communicating with those ISP�s and is also exploring a number of alternatives so that we can better service the Knight Online community. We are confident that these changes will be made as soon as possible, and we thank you for continuing to support Knight Online.

-The Knight Online Team

KnihgtOnline dünya popülerliğinde büyümeye devam ediyor. Bu büyümeye bağlı olarak da kullanıcılarımıza en iyi servisi sağlamak için değişiklikler yapıyoruz.

Bu esnada bazı Avrupalı oyuncular Knight Online'a bağlanamıyorlar. Bu konu K2 Network'un ekipmanlarıyla veya serverlarıyla ilgili değildir ama kendi servis sağlayıcılarımızdan kaynaklanmaktadır.

K2 Network bu servis sağlayıcılar ile iletişime geçmiştir ve Knight Online camiasına iyi bir hizmet vermek için bir çok yolu araştırmaktadır. eminizki bu değişiklikler en kısa sürede olacaktır, K2 Networku desteklediğiniz için teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Aranızda eskiler varmı bilmem. Ama her sene aynı teraneler döner. Geçen sene kabloyuda bir gemi koparmıştı. Bir önceki senede bir kılıç balığı hatta Ali KIRCA ilk haber oalrak sunmuştu. Peki gerçekten böylemi bi bakalım.

Arkadaşlar biraz bilgi vereyim. Türkiyede bazı işler çok ağır işler. Sebebi brokrasidir. Bizim ülkemiz dünyada hemen hemen en pahalı net hizmetini satarken bu paraya karşılık verdiği hizmet 3ncü dünya ülkelerini aratacak düzeyde. Tabi bunun nedenlerinden birisi. Kalitesiz kablo çekimi ve işini bilmiyen kadro. Kısaca TTNET yurtdışı çıkış ve erişim hizmeti için yunanistana bağlı durumdayız. Kısaca her sene sözleşme ile bu hizmet yenilenir. Ama dediğim gibi brokrasi burda devreye girer. Basit bir örnekle. Devlet politikası şöyledir. Bir hizmet süresi bitmeden yeni anlaşma imzalanamaz. Hizmet bitince TTnet genel müdürü genel kurulu toplar. Tabi bunların hepsi bürokrattır. Bu bürokratlar aralarında anlaşır. Sonra hazine bakanlığına yazı yazarlar o yazının sonucu gelir. Sonra meclis toplanır ve kaynak sunarlar. Aynı şey yunanistanda da geçer. Tabi bu bürokrasi sonucu hizmeti alamıyan bizlerede böyle yalanlar atarlar.

Birde dier bir boyutu vardır. Oda kadrolaşma. Türk kafası çünkü nekadar akraba varsa adamları doldurur. Hiç biride işten anlamaz.

Gelelim TT Genel Müdürü Paul Doany e bu adam yeni atandı malum özelleştirilen bir Türk Telekom var.

Bu adamcağızda yabancı. Bürokrasi ve kadrolaşma elini kolunu bağlamış durumda. Bugün sinirlenip tt neti aradım. Sorunun tt netten olmadığını söylediler. Proxy ile girildiğini söyledim. Aynen şunu dediler.

"PROXY NE DEMEK? İLLAGAL BİR YAZILIM PROGRAMIYSA BSA SİZE DAVA AÇAR"

Biz bu kalitesiz danışmanlardan hizmet alıyoruz....

[ Mesaj 04 Nisan 2007, Çarşamba - 02:03 tarihinde, DiABoLiK tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 04 Nisan 2007, Çarşamba - 02:04 tarihinde, DiABoLiK tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Danısmanlık hizmeti ebrbat zaten, gecenlerde yavaslmanlardan dolayı aradım

bu yavaslamalar yaklasık 3 aydır sürüyo ne zaman arasam bölgesel bi hata diyolar, e 3 aydır var diyorum her zaman yanı cevap "hayır efendim bu hata bu sabah 11 gibi baslamış" e gecen hata ne zaman baslamıs diyincede "önceki arizaların kayıtlarına burdan erişimimiz yok efendim" edebime adabıma veriyorum sinirlendiğimle kalıyorum.

E diyorum napıcaz nasıl cözücez bunu? diyoki "sorun sizde değil efendim, genel bi sorun var ama isterseniz siz modeminize restart atabilrisiniz"

kapatıyorum hoşcakalın diyip ellerim titiriyo ama sacmalığın daniskası..

ilk fırsatta baska bi servis sağlayıcısına gecicem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...