Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aresin Efsane Clanı Knights ve Lideri klzln1i Tekral Oyuna dönmüşdür..

DiABoLiK

Öne çıkan mesajlar

pfff kimin bırakıp bırakmadığından kimin oyun hakkında ne düşündüğünden kime ne o oyunun bohuı çıkmış dien arkadaşlar sizin zamanınızda farklımıydı siz niye oynadınızda şimdi oynayanlar suç atıorsunuz ayrıca ares gibi baba bi serverda 15 yaşında çocuk bile oynasa saygım vardır çünkü areste oynamak her babayiğidin harcı diildir.
Sosyal ağlarda paylaş

@axy_seytan

ben bu oyunu oynadıgım dönemlerde aresde 65 2 kişi vardı
o yüzden biraz dikkatli konuş kime laf attıgına baglı, benim zamanımda oyun tabiki duzgundu hiç degilse onun bunun 1leri 2leri yoktu yada duper muper sayısı cok azdı kosp bilmem ne yoktu anlıcan daha duzgun oynancak biroyundu :) ama şimdi cidden zaman ve para kaybı resmen bizler salagı bu oyunu oynuyoruz diyorsunuz

[ Mesaj 24 Nisan 2007, Salı - 14:25 tarihinde, 4Ever tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Arzu'da bu oyuna döndüyse Ares'in sonu geldi işte :)
Bu sefer'de perastis (Gökhan)'la Golemlerin üst tarafında boss spawn edip keser her türlü yapar itemini alışık zaten 2 gülüm çeker 1 iron belt akar :)

[ Mesaj 25 Nisan 2007, Çarşamba - 17:28 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

4ever valla cok güldüm valla :D bi kere senin o sölediğin zamanlarda dupe vardı millette lwl yoktu yapanlarda zaten yabancılardı el altından götürüolardı. hemde saten sen ve senin gibiler için serverda oynamayı bilen 3-5 kişi lazımki oyunun zavki cıksın dimi napalım yani şimdi herkezi 60 a mı düşüelim oynayan oynar oynamayan oynamaz kime ne arkadaşım zevk meselesi ne zaman kimin nerde zevk alıp almıcanı kimse belirleyemez oynamamayı tercih etmişsin kimse karışmamış o zaman sende oynayanlara karışma...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Ares de efsane klan knights demene biraz şaşırdım açıkçası :D Ama zamanın iyi klanlarındandı kabul ediyorum ancak efsane olduğunu söyleyemeyiz... :D

eheh! Eskileri bi canlandırayım dedimm eskiden de knightsı pek sevmezlerdi burda. Eskilerden kim kaldı ? diyesim geliyor bazen.. Ama çok güzel sevindim eski sağlam oyuncular oyuna geri dönüyor. Sadece kızınbiri değil tam kadro knights yanlış anlamadıysam. Bir de bir zamanlar The Others vardı onlar nerde oynuyolarmı hala ? Lively oyunu bırakmıştı yanlış hatırlamıyorsam.
Sosyal ağlarda paylaş

nokta koyulacak bise degil aslinda kizligini kullanarak bu oyunda gecinenler cok. eminim yinede yapacaktir. sirf benim kafeden 2 genc kameradan yuzunu gosteren kizlarla bir iki sohbetten sonra kendi uzerindeki itemleri bile seve seve verdiler. buda oyunun cabasi olsun artik:))) yalan degil bizde eskiden 3 rogue bir kizin1i kasmistik serii golem hikayeleri ve koxp sahneleri . tabi ozamanlar nickim Bazarow'du...

ExAsKim: AR3S=MorEsseK

Server: MaNeS
Nick :1LikeMyMorEsseK
LvL :80
Nps : 1.6xx.xxx
Clan :TheBigDream
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 6 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Aman tanrım adam yavaş yavaş oyuna dönüyor. daha önce oynamış olanlar dikkat etsin, ibret alsın. onlar da yakında oyuna dönüşebilirler. hatta adam oyuna dönmüş, kurtulmuş ve şimdi TEKRAR OYUNA DÖNÜYOR. TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU

rüştü yapma
döndürmeyin çocuklar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...