Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Where Is Bilinc? xD

Theridone

Öne çıkan mesajlar

endo yeri geldiğinde insanlar senli benli olurlar, sonra işleri kalmayıncada yaşını bil seviyeli takıl derler. hala öğrenemedin mi bunları :=)

bilince yazık adam yıllardır anlattır o olayı ama yine böyle önyargılı kişiler konuyu başlatır.

ne oldum dememeli, ne zaman aga olacam lan ben demeli demi endo :=)
Sosyal ağlarda paylaş

w00t senden benden bizden eskidir paticikte..
+9 shard bastığı zamanın videolarını koymuştu..

Oyunda ANY Türk deilim demiş / dememiş bilemem..
Ama bence iyi bişey yapmış.. Bende olsam aynısını yapardım.. Kimliğimizi açıkladık biz.. Bizden geçti..

Knight ile işim kalmadı artık oyunuda bıraktım..
Forumlarda sadece itemlerimi satıyorum..

WOW a başladım ve yeni biriyle tanıştığım zaman ben Türk'üm demiyorum.. Sorduğu zamanda cevap vermiyorum..

Bildiğim ve gördüğüm tek şey ise Endless in ortalığı mikser gibi karıştırması.. Nefret ettiği insanların, herkes tarafından nefret edilmesini istemesi..

w00t u ne gerçekte tanırım nede oyunda..
Ama paticikte gerçekten değerli bilgiler veren kişilerden birisidir..

Islak_Tosbaga / SaintJesus / Glamonus
Sosyal ağlarda paylaş

Konumuzla alakası ne?

ayrıca cekkreal şuan PowerOfTheKings de ve kimse çıkıpta koxpersın demiyor 24 saat online ız clanda kimse laf etmiyor adama...

Konumuzla alakası şu. Millet girmiş birbirine. Değişen birşey var sanmıştım yeni paticikte. Görüyorumki yine aynı şeyler.

Bir Aga........

Ve yalak takımı..........
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
PowerOfTheKings super legit playerlardan olusmakta zaten, onlar birsey demiyorlarsa legittir. adf

Gondermeler bir yana; Ceek totosun tekidir, yussuzdur, velettir. Ulan insan sIkIlir bikar bu kadar laf yemekten de birakir oyunu, bu hala nonosluk yapma cabasinda oyunu oynamakta.

Ayrica Ceek diye nick olmamali lan.

[ Mesaj 13 Nisan 2007, Cuma - 10:30 tarihinde, Marl0_on tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
I am here...Bu salak oyunu bırakalı ve 1 kere bile yüzüne bakmayalı 2 yıl falan oldu. Bu postu da bi arkadaş söledi. Saolun merak edenler için diyim Dofus denilen oyuna geçtim bıraktıktan hemen sonra çok da mutlu oldum baya da yoğum oynadım. Şimdi çok fazla oynamıyorum biraz da işlerim var. Öle yani. Bence siz de bırakın bu salak oyunu derim. Dünyanın en kötü online oyunu bu...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...