Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lvl70+ ileri duzey oyuncular icin XP Guide

w00t

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaslar
lvl70 uzeri oyuncular icin xp guide :

terimler
QTY : Quantity
Exp pts : Experience Points per kill
N/A :Not Available
* : when mobs available both @ elsant & CZ
Total gain : Gained xp in 1 hour
Duo : 2player
Trio : 3Player
Bronze&silver : Gained xp 1 hour either silver premium or bronze which gives %20xp increase
Bronze&silver+Valkyrie (2 pcs Helmet&pauldron): Gained xp 1 hour either silver premium or bronz + Valkyrie which gives %26xp increase
Gold : Gained xp 1 hour with Gold premium which gives %30xp increase
Gold+Valkyrie(2 pcs Helmet&pauldron) : Gained xp 1 hour with Gold premium+Valkyrie armours which gives %36xp increase

yuksek çözünürlük linki :http://rapidshare.com/files/20418965/xpg.JPG

[ Mesaj 11 March 2007, Sunday - 02:28 tarihinde, w00t tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

Güzel bir tablo, işe yarar hemde fazlasıyla, gerçi exp gain içinde olanların bir çoğu bu tabloya ihtiyaç duymadan tahmini hareket edebilir ama rakamsal verilerde işe yarar... tablonun ne için yapıldığını anlamayanlar yada çözemeyenler için diyeceğim, lütfen oynamayın pls. sizlerden çok çektik malesef...
Sosyal ağlarda paylaş

cok yararlı bi çalışma olmuş w00t tşk ederiz

@endless,
senin gibiler için kullanılan bi terim vardır "low-life animal" diye bişidir ama sende ingilizce olmadığı için anlamassın ingilizce olmadığı "ready2noob" kelimesinden belli bi kankana sor sölesin anlamını sen ayağında kundura elinde tesbih (zuhaha) tipinde HAS bi türk erkeğisin hadi işine bak
Sosyal ağlarda paylaş

bizim cücemiz o be !

end öylemisin cnm ? :)

Memo ona kalırsa sende türkçede yok ;

anlamassın değil anlamazsın -yosun değil -yorsun (-yor ekidir o)

sanki ingilizce bilmemek suçmuş gibi konuşma...

Kısa cümleleri ezberlemeyle ingilizce konuşulmuyor...

(bkz:ehehehe memo aga nuub ehehe lawl memo saks !)

[ Mesaj 15 March 2007, Thursday - 19:36 tarihinde, PassivE_KesH tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 15 March 2007, Thursday - 19:39 tarihinde, PassivE_KesH tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ingilizce bilmemek tabi ki suç değil Passive ama bilmiyosan da bi yerinden kelimeler uydurup saçmalamayacaksın. saçmalarsan bilen biri çıkar, o senin uydurduğun yerinle sana güler... benim türkçem bana yeter en azından herkes anlıyor.. ayrıca w00tun yazdığı konuyu saptırmayı da "boş" buluyorum.. neyse önceki posttaki o terim herşeyi açıklar..
Sosyal ağlarda paylaş

memo kimsin bilmiyorum ama oyunda çok ezmişim seni heralde burda bana laf atıyosun (H) bir terimi ing yazarken ille uycak diye birşey yok onun tr anlamdada söylememe gerek yok beynin algılıyomu eziq insan ? kimsin nesin bilmem ama beni tanımadığın açık tanısaydın kafana göre konuşmazsın hazırlayan adamı 2 yıldır tanıyorum ben sen daha kim olduğunu bilmiyosun w00t diyosun 1 kelimeye bakarak ingilizce bilmiyo diyosun sen önce beynini kaybettiğin yerden alda gel xD kendini tanıt kimsin bakalım bana laf atcak kadar bir geçmişin varmı lol

[ Mesaj 16 March 2007, Friday - 07:15 tarihinde, endless_night tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...