Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Killed By&KB Diez Pk Movie Volume 1

CursetH

Öne çıkan mesajlar

Atatürke ve türlüğe küfredenlerin laf atanların müziklerini argümanlarını v.s. lerini kullananları ŞİDDETLE PROTESTO EDİYORUM. Herkes dilediğini yapabilir fakat bu tarz şeyler kaldırılamaz. You Tube Sitesinin engellenmesine kadar giden bir sürectir bu....
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
arkada$ım adamlar türkleri sevmiyor tamam.

müziklerini seviyorum oda tamam.

müziklerini dinlerim adamlarlada muhattap olmam tamammı?

@lynx187: arkada$ımın 9 ya$ındaki kardeşi gibi konuşuyorsun...

Dinleyen salaktır öyk öcük pis gitt...

[ Mesaj 07 Nisan 2007, Cumartesi - 19:51 tarihinde, PassivE_KesH tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ermenililerden bahsediyorsunuzda şunu merak ediyorum Türkiyede ahmet kaya dinleyen neredeyse yüzbinlerce insan var. buna ne diyceksin ? soykırım var yada yok adamlar bunu kanıtlamaya çalışırken haliyle bize sataşacaklar bu normal ama türkiyeyi bölmeye çalışan terörist bir grubun sempatizanı olan ahmet kayayı dinleyen epeyce bir türk var.
Sosyal ağlarda paylaş

Soad dinlememek gerekir bence, dinleyenin bir bildigi vardir tabii karisamam, ama benim icin rahat etmiyor dogruyu soylemek gerekirse.

Ahmet Kaya da itin tekidir, nefret ediyorum o heriften. Ayrica onu savunan da ondan farkli degildir.

PrudenT'in dedigi gibi Knight Online bolumundeyiz, umarim daha alakali bir bolum altinda tartisabilicek ortami buluruz da orda konusuruz bu konuyu. =)

@Passive_Kesh ; Yazilarinda '' $ '' kullanmazsan sevinirim, rahatsiz oluyorum.

[ Mesaj 08 Nisan 2007, Pazar - 14:55 tarihinde, Marl0_on tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...