Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni server

Khan

Öne çıkan mesajlar

fiyatlar iyi. tıpkı 2 senenin öncesi gibi. full platelere 100k-200k filan. eski günlerin tadını aldım birazcık.

bu arada priest'im lvl 42 oldu. düzgün insanlarla oynuyorum. kanada'dan çok iyi insanlar. böyle şevkli oynarsam masterlığa pek bi uzun süre yok önümde.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni server = Yeni umutlar?

rüyanızda görürsünüz. cz'de town çıkışına pk koxp kuran bezelye beyinliler yüzünden bu serverin de boku çıktı şimdiden.

nerde bokluk orda bizim insanımız.. hollandalı bir klandayım ve türkler hakkında görüşleri çok kötü. ve ne yazık ki diyebilceğim en iyi söz "hepsi değil" oldu. nasıl karşı çıkabilirim ki başka.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk önce büyük eziyetlerle maradonda kasmaya çalıştım okadar kosp cu varki worm bile kestirmiyorlar sonra bi luferi gezem dedim adım bası kosp sundries in önü okcularla dolu altta bug yapılır diyen dolu herif arkadaşın 51 charla bi cz ye bakam dedim np yi kosp cular yuzunden 0 ladım :D 6 kez öldüm towndan bir kez çıkabildim bowla giremeden ard arda 5 li ok geldi ve öldüm :D sonrada lanet ederek lvl 23 adamıma veda ettim :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...