Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ko kapanıyo

kertenqele

Öne çıkan mesajlar

ateş olmayan yerden duman çıkmaz :) varkı bir sıkıntıları bunu siteye kadar yansıtmış adamlar, yalanlamışlar. sitedeki çoğu konu vs. ler aylarca update edilmeden durduğu olurdu, bu konuda hemen cevap vermişler. benim garibime gidende bu :=)

böyle birşey kesin vardır yada vardır demiyorum, ama bir sıkıntıları olduğu açık ...
Sosyal ağlarda paylaş

aslında kapatılmasına(ki kapanmaz bence) biraz üzülürüm okadar lvl 75 80 e kasılan charlar var okadar emek harcanan charlar var buna üzülürüm ama daha cok sevinirim çünki bu oyun için okuldan kaçan derslerine çalışmayıpta saatlerce oyun başında duran dolu gencimiz var (hatta genc de değil 6-7 yaşında cocuklar bile var) okul yolunda bir cafe var sabah oranın açılmasını bekleyen dolu uniformalı cocuk var neden sabahtan serverlara tek tık giriyormuş :D

zaten nereye kadar bu oyun daha kaç yıl daha ayakta kalabilir eninde sonunda bir gün gidicek tüm emekler boşamı olcak hayır oyunda edindiğimiz arkadaşlıklara dostluklara(hatta düşmanlara)bence fazlasıyla değer
Sosyal ağlarda paylaş

sitede böyle bir açıklama yapıldıysa eğer mutlaka vardır bi sıkıntıları harcadığımız emeği verdiğimiz parayı kaybetmeye razıyım ama yeterki kapansın su oyun artık

Ankarada kafede çalışıyorum 12-13 yaşında çocuklar sabahın bi körü okulu asıp geliyorlar. acıyorum hallerini gördükçe. Kapanması hem bizim hemde onların açısından baya iyi olacak bence..
Sosyal ağlarda paylaş

Valla arkadaşlar gönül isterki KO kapansın.. Çünkü gerçekten oyun bitmiş artık uzatmalarını oynuyor... GM'ler ilgilenmiyor oyunla.. Soruyorum size GM haftada kaç kere online ? Bişey sordunuzda kaç günde cevap alabiliyorsunuz ? ben WOW oynuyorum GM her dakka online valla :D Bişey soruyosun 10 dakka max. içinde cevap veriyor size.. düşünün yani GM'ler bile oyuna girmek istemiyor ko oynamak istemiyor.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

İlköğretim yada lise öğrencisi olup birbirinden evlerinden babalarının annelerinin ceplerinden para çalan ve bunu premium yada malzeme için harcayan çocuklar var. Derslerde teneffüslerde her yerde konuşuyorlar. Bunu gördükten sonra insanın sıkılmaması mümkün değil. Düşünsenize öğretmen olarak çalıştığım okulda ben öğrencilerimden daha düşük levelli ve daha fakir bir karakter kullanıyorum. Bu hem komik hem üzücü.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu bıraktım bırakacam yaklaşık 1 aydır 1 kere girdim charı arkadaşıma verdim o oynuyor bir yanım kapansın da herkes kurtulsun diyor bir yanım o kadar emek verdik üzülürüm diyor ama insanların belki milyarlar yatırdığını görmek, küçücük çocukların cafelerde sabahladığını görmek beni üzüyor.. bu oyun son zamanlarda bende sadece stres yaptı eski tadı yok 2,5 yıl önce başladığımda herşey çok güzeldi bi heves vardı pro olmak için şimdi ise insanlarda sadece HIRS var hastalık haline getirdiler.. şimdi kosp mu ararsın +3 uniq setli adam mı ararsın ne ararsan oyunda.. sinir bozucu.. sanırım kapanması daha yararlı olur

[ Mesaj 17 March 2007, Saturday - 00:23 tarihinde, MeMo tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 17 March 2007, Saturday - 00:24 tarihinde, MeMo tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...