Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Daha 3. sezona geçemedim torrent sağolsun. 210'u indirdim, gece izlerim diye bütün gün beklettim. Bi açtım, "COME STAI, IO HABLO DESİDAR" diye ispanyolca gay bir adam vermişler Dexter'ı seslendirsin diye, krizden krize koştum. [ES] falan diye de yazmamışlar.

Bu da böyle bir anım.
Sosyal ağlarda paylaş

beyazperde.com said:
aktör Jimmy Smits az daha bir dublörün ölümüne neden oluyordu. Smits elindeki bıcağın dekor olduğunu düşünerek dublöre saldırdı ve onun kanlar içinde yere düşmesiyle bıçağın gerçek olduğunun farkına vardı. İnanılmaz olan çekimin bir kalp bıçaklama sahnesi olması ve dublörün de şans eseri kurtulması oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Of nasıl abartmaya bayılıyor bizim adamlar, komik yani. Kanlar içinde yere falan kapaklanmamış adam, kalbinin üstünde ufacık plastikten parça varmış şans eseri onun tam kenarına gelmiş. Dublörün kendisi demeç vermiş yani beyazperde çok sağlam sallamış.

said:
"For the scene, I was bound in Saran Wrap, duct tape over my mouth. I couldn’t say a thing as I saw Jimmy grab at the knife. He picked up the real one by pure mistake. It was a mean looking knife."

"I heard fellow actor Michael C. Hall yelling at Jimmy to stop, but it was too late. I felt the thud in my chest. I didn’t have on a metal breast plate like a lot of actors do in a scene like that."

"Instead I had a piece of acrylic clear plastic about the size of a Post-it note over my heart. It was a quarter of an inch thick and not attacked. In eight out of 10 takes with the prop knife, Jimmy had missed the plastic. But by a miracle, an act of God, the knife landed at the very edge of the plastic."

"I really thought I’d been stabbed in the heart, but I didn’t have a scratch. Jimmy was devastated and couldn’t stop apologizing. I told him, I felt more sorry for him than me."
Sosyal ağlarda paylaş

kendi öldürmeye cesareti yoktu, istemem yan cebime koy dedi dexter a, ondan öyle oldu son sahneler

ama ne olursa olsun savcı cıvık adamın teki, miami sıcağında çekilcek adam deil

dexter kanı bulaştırdı gömleğe bişey çıkar mı acaba, bi de dexter onu da öldürmeye niyetliyken, teşekkür edince vazgeçmesi, yüz ifadesi çok başarılıydı

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...