Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jericho

Zegna

Öne çıkan mesajlar

• 4 ay sonra ...
  • 7 ay sonra ...
GwindonSurion said:

2. sezona yeni başladım da çekilmeyecek mi yahu neden bitti bilgi plx devam eder belki edermi bişey söyleyin güzel olsun

Valla ikinci sezon bile çekilmeyecekti de, göt gibi bırakmalarına çok tepki geldi, apar topar 7 bölümde toplayıp bitirdiler işte. Nedeni bilinmiyor, rating dendi kanaldan ama konu hassastı biraz malum, belki baskı gelmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ratingler düşüktü, iptal oldu. Network'e tonlan fındık* yolladılar. İkinci sezon çekildi. Ratingler düzelmeyince ikinci sezonla final yaptılar. Youtube'da olması lazım, bir de alternatif final var eğer dizi bitmeseydi nasıl devam ederdi diye.

*
Sezon 1 finalindeki nuts muhabbetine hitaben

Sosyal ağlarda paylaş

Jahrein said:

abicim sağır insanların diğer duyuları daha çatır çatır işler ki o sahne süper bi sahneydi böle sesi kıstılar falan kızın hareketler tey tey

sağır insan vs komando
???
mal gibi cam önlerinde durmalar

heroic sahne için komando timi paketlemek
çıkıp gitsinler burdan !
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • 4 ay sonra ...
fir3blad3 said:

Dizi yarıda kalıyordu diye hatırlıyorum ben.

Gerçi yukarda arkadaşlar yazmış. Nese

İlk sezonun sonunda iptal edicez diyorlar, sonra izleyiciler isyan ediyor, spoiler vermemek için söylemeyeceğim bir protesto yapıyorlar, bunun üzerine 2. sezon çekiliyor kısa bir toparlama şeklinde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • 4 yıl sonra ...
sene olmus 2018 ben yeni basladim Jericho'ya, 5 bolum izledim.
Iyi gibi, yemek yerken filan izliyorum. oyunculuk biraz vasat. Walking deadteki Morgan'i gormek guzel. Adam resmen distopia rolu icin bicilmis.

Yanliz 5. bolumde, bu Hawking internete giriyor bilgisayarindan, sanirim vpn ile giriyor ve cikan web sayfasi Turkce :) epey bir sure de gosteriyor. pek anlamadim niye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...