Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Argent Dawn

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Abi Argent Dawn çok eski server , yaklaşık 2 senelik wow ilk açıldığında gelmişti yanlış hatırlamıyorsam , karıştırıyor olabilirim... Pek türk yok sanırım orada , enazından benim tanıdığım hiç yok, ama Karazhan'da bayağı pati tayfasından insanlar var , iyi türkler bollukta.

Baştan kasmak sorun olmazsa Karazhan'da başla diyebilirim.

[ Mesaj 25 February 2007, Sunday - 04:14 tarihinde, MADBOY tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
evet güzel bir RP toplumu var,rp yapmayanalr eskir ealmindeki gibi "LOLRPERSL2P" demeye cürret edemiyor

kimse rp yaparken gelip sırf gıcıklık olsun diye rahatsız etmiyor

ve bütün bunalrın üstüne,öküz gibi pve progression var

iyi bir battle ground var

oturmuş ekonomi var

insan daha ne ister.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi bir battleground dediğine katılıyorum çünkü battlegroup iyi . Ama Argent Dawn ın pvp cilerini en azından ally leri pek tasvip etmiyorum. Hep arıza yaratıyolar battlegroundlarda. AV de AB de taktik yazıyorum millete saçma sapan konuşmaya başlıyo adam 2 kere battleground a girmiş herşeyin profesörü olmuş. Böyle ally ler çoktu ama AD den bi horde premade le karşılaşmıştık sanırım hepsi rank 13 - 14 dü bizim de öyle bişeylerdi ama adamlar çok iyiydi o takım karşılaştığım en iyi takımdı battlegroundda
Sosyal ağlarda paylaş

hehehe

üzerinde çok konuşuldu,çok laf söylendi,şahsen inanmadım,2 taraftaki oyuncularda insan dedim

ama geçen 2 haftalığına bir arkadasımın nightelf priestiyle oynadım,evimde kaldı,akşamları raid yapıyordu,sabahaları ben alıp bg yapıyordum.

ve gercketen beynim döndü,allaince tarafındaki bgciler gercekten çirkef,gercekten amaçsız,doğrudan can sıkıntısndan girmişler bg,deşarj olmak için saçmalık yapıyorlar,terbiyesizlik yapıyorlar,buna sinirlenen 3-4 kişi gerketiğinden fazla "höt-söt" yapıyor,sayıyor sövüüyor,biri sayınca diğerleri başlyor,resmen çocuk parkında hissettim kendimi.

her allaince oyunucusu bölye değil,ama böyle bir durumun yaşanması için 5 bilemedin 6 kişi yetiyor zaten

horde avsi = "who's on def?-ninja x gy,3 needed at blabla,pull,all in" fln türü şeylerle geçiyor.

o priestle yaptığım 2 haftalık bg tecrübesinde ise en çok gördüğüm şeyler "FFS-NUBS-STFU-YOU STFU!-OMG YOU SUX-L2P FKN NUBS"

çok ciddiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...