Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nedir bu dc ler ?

lynx187

Öne çıkan mesajlar

Bir yandan telekom diğer yandan da oyundaki problemler dc olmamızı sağlıyor. Telekom bir gün aradığınızda problem yok diyor, diğer gün aradığınızda yurt dışı bağlantı kablolarımızda problem var diyor. Oyunun sitesi ve oyun zaman zaman kapanıyor açılıyor. Hepsi beraber üst üste binince insan çileden çıkıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

ben 8.4k hp var :)
+ cherkes elinde kanıt olmadan bişeyleri savunmaya çalışma diğerleri gibi elinde kanıt varsa konuş istersen :)
Sen bizi başka clanlarla karıştırıyorsun sanırım :) Bizim clanda kimse +3 takmıyor dikkatini çekerim.. +3 takanlara söyleyeceksin o lafları :)

[ Mesaj 24 February 2007, Saturday - 18:21 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Cherkes şaka gibisin sen yahu isiloon katinda gel Turklere kufret sonra bagir "ben turk degilim istedigimi derim" sonrada gel burda millete laf at kolpa kisilik,adam orda sormus neden dc oluyoruz vs.Evet en pahali internet ve en berbat internet saglayici bizde oldugu icin boyle dis baglantilarda paramizla rezil oluyoruz ,telekom ftw .
Sosyal ağlarda paylaş

Poli Cahillik konusunda Aşmış bi şeysin ( artık neysen insan veya kişilik deilsin) Birincisi Çerkesler kafkasyadan Türkiyeye göçe mecbur bırakılan Bir ''IRK''tır Tıpkı Türkler Araplar İngilizler Almanlar Kürtler İspanyollar gibi ( Anla die uzatıorum örnekleri ) Göçe mecbur bırakılma sebebimizde; Osmanlı döneminde Rus Osmanlı savaşları sırasında çerkeslerin (Kafkas halklarına Çerkes derler öğren) Rusları değilde Osmalı tarafını tutmasıdır.Osmanlı savaşı kaybedince Ruslar Ana yurdumuzu Zorla boşaltmışlar ve Dünyanın hemen her yerine göç etmek zorunda bırakılmışız. Türkiyede Kafkas kökenli 6 milyona yakın insan yaşamaktadır.
Türklerin ne olduğunu öğrenmek için profesör olmaya gerek yok hatta okuma bilen 6 yaşındaki çocuğun aklına sahip olmak yeterli ( burda seni de tanımlamış oldum ).

''Sağdece Gazetelerin 3, sayfalarına bak'' ( Gazete almıosundur ama bi kere alırsın artık)
(Götü boklu oyun için Türkleri hergün yerin dibine sokup çıkaran sizlersiniz Türk olmadığım halde Adamlara Türklerin iyi yönleride olduğunu açıklayama çalışıyorum hergün (Türk olmadığım halde). Sonra gelip birisi saçma sapan hareketler yapınca Rezil olan gene ben oluyorum o zamanda kafamın tası atıo.
Sosyal ağlarda paylaş

cherkes :) tarih kitaplarından bilgilerle saçmalıyorsun cerkez ler türkleşmiş bir millettir ve sen türk topraklarında yaşayıpta ben türk değilim nasıl diyorsun anlamıyorum

çerkezler 500 yıl osmanlı işgalinde kaldığı süre içersinde türkleşmiş bir toplumdur ve bir çok çerkez şuanda türk olduğunu kabul eder aynı moğollar gibi eğer bu topraklarda yaşayıpta ben türk değilim diyorsan ve üstüne üstlük türklere küfür ediyorsan(umarım yanlış anlamışımdır oleyse pardon) nerde kimlerle olmak istiyorsan güle güle

ve cerkezce biliyormusun acaba doğru düzgün?

edit: birde konuyu nerden nereye getiriyorsunuz kardeşim msn die bise var 3-4 kişiyi davet edipte konusabiliyorsun yada kendine aç bi beleşten forum sitesi orda tartış kardeşim burası chat alanı değil bunu öğrenin artık kaksi uyarmıs artık sizi hic tınlamıyorsunuz bile helal olsun

[ Mesaj 26 February 2007, Monday - 18:14 tarihinde, cado tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 4 yaşındayken Ankaraya Taşınmışız Ankara'ya geldiğimde Türkçe Bilmiyormuşum(Çerkesce biliomusun sorsunun cevabı olmuştur umarım )...Bu arada Çerkes diye kafkas halklarının tümüne derler. Ben Kabartayım; Her perşembe TRT3'de yayınlanan program Kabartay'cadır...
Not:Osmanlı hiç bir zaman Kafkasyayı ''işgal'' etmemiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

CERKES DENILEN SÖZ ASLINDA BU GÜN KAZAKISTAN SINIRLARI ICINDE BULUNAN DON NEHRININ DOGUSUNDAN GELEN TÜRK KAVMININ OLUSTURDUGU TOPLULUKTUR.
SABARLAR HAZARLAR HUNLAR BU BÖLGELERDE BIN YILLARCA AT KOSTURMUS..
KAFKASYANIN YERLIERI ALANLLAR GÜRCÜLERDIR...ZAMALA BU KAVIMLERLE KARISIM YASNMIS VE ORTAYA CERKEZ DENILEN SÖZ CIKMIS.BU BILGILERI BEN KAFADAN ATMIYORUM BU BÖYLEDIR ISTEYEN ARASTIRIR GÖRÜR.

bunu yazan arkadaşta çerkez dir ve bende anne tarafından çerkezim birazcık araştırmanı öneririm

ve en önemlisi türk topraklarında yaşayan kürdü lazı cerkezi hepsi türktür tabi bikac kisi baska türlü iddaa larda bulunarak bizi bölmeye calisiyor o baska

neyse konuyu iyice saptırdık eğer konuscaksan msn adresim [email protected]

[ Mesaj 27 February 2007, Tuesday - 14:59 tarihinde, cado tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...