Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boğaziçi Üniversitesi'nde Türkçe Rock Tartışılıyor

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Düzenlenmesinde büyük emeğim olan bir etkinlik oldu bu, büyük bir kısmını kendim hallettiğim için önemi de büyük tabi benim için. Bekliyorum efenim hepinizi=)

Boğaziçi Üniversitesi Müzik Kulübü, sene boyunca yaptığı başarılı etkinliklerine kapsamlı bir panel ile devam ediyor. Altay Öktem'in sunumuyla gerçekleşecek olan panelde katılımcılar Türk rock müziğinin son 10 yıldaki durumunu tartışacaklar.

Söz konusu panelde, Türkiye'deki rock müziğin 80'li yıllardaki en başarılı temsilcilerinden biri olan Kurtalan Ekspres; Türkiye'nin en tanınmış heavy metal grubu olan Pentagram;da solistlik yapmış ve şu an solo kariyerine devam etmekte olan Ogün Sanlısoy; son yıllarda farklı tarzıyla Türk rock müziğine yeni bir ses getiren Vega ve çıkışlarını yakın bir zamanda yapmış; ancak uzun bir süredir Türk rock müziğinin içinde yer almış olan üyelerden oluşan Yüksek Sadakat katılımcı olarak yer alacaktır.

Ücretsiz olan etkinlik 28 Mart 2007 Çarşamba günü Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Kampüs Garanti Kültür Merkezi'nde, saat 17.30'da üniversite dışından katılımcılara açık bir şekilde gerçekleşecektir.

[spo][/spo]

[ Mesaj 21 March 2007, Wednesday - 20:17 tarihinde, ZaugnaKhaldun tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 21 March 2007, Wednesday - 21:06 tarihinde, ZaugnaKhaldun tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

cenk taner isterdik o etkinlikte.neyse bunlarda güzel başarılarınızın devamını dileriz efendim.ayrıca altay öktem'in de organizasyonda yer alması ayrı bir güzel olmuş.

[ Mesaj 22 March 2007, Thursday - 23:58 tarihinde, Razu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...