Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neler Değişti? Kimler Geldi Kimler Geçti?

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Zamanında ne zevk alırdık daoctan.
WoW çıktı mertlik bozuldu mu?
Sanırım Atlantis çıkınca merlik bozuldu.

Atlantisden sonra herkes bir benciliktri gitmeye başladı. Gruplaşmalar azaldı ki DAOC bugun ekadar gördüğüm en sosyal oyun. Sanırım tekrar sosyallii ve iletişimi sağlamış.

Shrouded Isles
Trials of Atlantis
Foundations
New Frontiers
Catacombs
Darkness Rising
Labyrinth of the Minotaur

Bu expeansionlar çıktı sırayla. Yeni karakterler eklendi yeni kurallar geldi.Eski oyunculara artık catacombs ekini bedava veriyor artık.
Geri dönmeye değer mi?
Son iki paketialmaya değer mi?

İnfiller neler yapıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Silvard ara vermedi radardan banlanmıştı diye biliyorum zaten aleni radar kullanan adamlardan biriydi

Bende kayda oynuyorum arada mercle eski tadı kalmadı tabi ama daocdan sonra diger oyunlar pek zevk vermiyo hemen hepsini denedim diyebilirim

2.5 ayda falan 0dan 9l9 yapmistim merci 4 aydir falanda 9l9 duruyo hala anca muabbete bi iki solo run atmaya falan giriyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
DAoC çok iyiydi de, Mythic biraz daha oyuncu seviyesinde araştırma yapıp oyuncu dostu olsaydı, şu Blizzard'ın yaptığı geliştirmelerin (patch'lerdeki gelişmelerden bahsediyorum, expansion değil) yarısını yapıp interface ve kontrolleri biraz daha geliştirseydi, WoW karşısında bu kadar oyuncu kaybetmezdi.

Arkadaşlar WoW tercih edince ben de gittim, sonradan DAoC'a döneyim diye denedim bikaç kere özleyip, ama WoW'da kontrol, kamera ve interface işleri çok harika, alışamadım bıraktım. Catacombs'da kaldım sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

trials of atlantis cıktı daoc yalan oldu bana sorarsaniz yahu en güzeli SI ileydi güzeldi oyle bozmasalardı keşke herkesi bi item telasi aldi yürüdü ...:(

Zegna classic serverin adı ne ? bende geçicem sanırım özledim daoc oynamayı =)

benim simdi umudum warhammer dan yana mythic aldı biliyosunuzdur o yapıyor o gelsin bakalım neye benzicek wow kalıyomu hiç =)
Sosyal ağlarda paylaş

devam etmek isteyen ya da yeni başlamak isteyen olursa şu konuya bir göz atabilirler ;) ;

http://forum.paticik.com/konu.php?id=107092

benim accountlarım halen duruyor kapalı bir şekilde, ne zaman ki artık dalabileceğim bir mmo kalmaz, o zaman açmayı düşünüyorum

[ Mesaj 21 Mayıs 2007, Pazartesi - 18:15 tarihinde, BlackRose tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde hesabım hala duruyo. Hayatımın yaklaşık 4-5 yılını verdim DAOC'a. Aklınıza gelen çıkan paralı MMORPGların hepsini denedim. WoW başlarda sardı sonra level 60 olduğumda DAOC'un PvPsiyle karşılaştıramadım bile. Aniden 8 ay sonra bir gün WoW hesabımı iptal edip DAOC'a döndüm (klasik serverların açıldığını duyup). Orada Hibernia'da DAOC'a başladığımdan beri hep hayalim olan Lurikeen NSmi yarattım :) RR7L küsürdü en son. Sonra askere gittim, yeni geldim. Artık iş güç hayat okulu başlıyor, muhtemelen hesabımı aktive ettiririm tekrar. Günde 1-2 saat takılır çıkarım. Hala DAOC'un PvP sistemi gibi bir oyun çıkmadı. Dark Age of Conan çok şık olacak gibi duruyor, çıkınca göreceğiz..
(Forumlar kapandıktan sonra 2-3 ay çok kereler baktım hep kapalıydı, tekrar açıldığını görmek çok güzel)
Saygılar..

[ Mesaj 22 Mayıs 2007, Salı - 11:08 tarihinde, Afterdeep tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

paticik tekrar açılmış, millet nerde o eski daoc günleri muhabbetlerine girmiş. benim daha yeni haberim oluo.

burdan Durlag isimlı şahsı kınıyorum Oski olarak bana haber vermediği için
ayrıca wow un pve si zevkli heh.

[ Mesaj 01 Haziran 2007, Cuma - 19:37 tarihinde, -Aragorn- tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...