Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ufo: Extraterrestrials

Masticore

Öne çıkan mesajlar

X-com un devami olan ufo serisi X-com un havasını bir türlü yakalayamamıstı ama bu sefer o havayı yakalamışlar . Benim gibi Turn lu oyunları sevenler için güzel bir haber oldu bu. Oyun 10-15 gün içinde cıkıcak diye biliyorum

[spo][/spo]
[spo][/spo]
[spo][/spo]
[spo][/spo]
[spo][/spo]

[ Mesaj 20 February 2007, Tuesday - 11:39 tarihinde, Masticore tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

Offical sitesindeki gameplay videoyu indirip izledim. Güzel olmuş ben alırım yani. Alıştığımız x-com oynayışına sadık kalmışlar, tabi aynen geçirmemişler bir kaçta kolaylık getirmişler. izlemenizi tavsiye ederim. Bide 28 şubatta çıkıyomuş. Sitede sağda yazıyor =)

[ Mesaj 20 February 2007, Tuesday - 22:20 tarihinde, Eldarduil tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bunu duymamıştım da ufo: afterlight 2 hafta önce çıktı, hala edinemedim ama cenega mamülü gene, yaptıkları arasında en iyisi olduğunu söylüyor hemen herkes ki aftershock bayağı tatmin etmişti beni. mars'ta geçiyormuş gerçi ama ss'leri filan hoştu, ona da bir bakabilir ufo meraklıları..
Sosyal ağlarda paylaş

afterlights la bağlantısı yok. başka bi tiplerin başkabir oyunu ama serinin ilk oyunlarını baz almışlar genel anlamda.

afterlights ın screenshotlarına baktımda hiç birşeye benzemiyor gene alınmaz gene alınmaz xcom un devam serilerinden bir oyun.

illede ufo defense illede terror from the deep. =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...