Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bıraktığım yerdesiniz :)))

nocom

Öne çıkan mesajlar

hehehe bildiğin paticik :D oyne bi zamanda kapanmişti ki pati/ko icin 1-2 hafta icinde kapanmasaydi sitede ko bölümünde katliyam olcak gibiydi nerdeyse selam verene kufur etceklerdi :D neyse geldi güzelim ko ve simdiden kaksi ye ve baska mod olcak varsa o arkadaşlara kolay gelsin :)

haaaa bisey daha patriot o bayrağı almismiydi hep merak etmisimdir :D (ulan amma seyi merak ediyorum bugun bende)

[ Mesaj 16 February 2007, Friday - 22:39 tarihinde, cado tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ozaman bukadar hayal kurmalarına listede 1. sırada olmalarına rağmen hayla orda türk bayrağını koyamadiklarina müsayit yerimle güleyimmi yoksa üzüleyimmi :D

bi soru daha DRT clani duruyomu :D o cirkin clan lideri kiz hayla oynuyomu (uzun zaman oldu ares e bakmıyorum o guzelim saygı değer ilk pelerinli olarak gordugum clan acaba hayla duruyomu)
Sosyal ağlarda paylaş

bir an gözlerim doldu yaw :( arese ilk başladığım gün aklıma geldi o dk party lerine girmek icin yalvardığım ilk clanım EFES_PILSEN clanı o harpy slotundaki kapışmalar TOWN clan liderini ilk gordugumde ohanesler oldugum eternalknight cllanından bi herifin harpy slotunda +7 lycoan koyması (gordugum ilk uniq silahti cok mukkemel birseydi o an :D param olsaydi cekerdim heralde) bobert denen herifin fp lerle cz yi alt ust etmesi felan da filan :D cok guzel gunlerdi beah o aresde oynadıgım gunler keske su xig acildiginda arkadaşlarıma uyup hic baslamasaydimda ares de devam etseydim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...