Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Resimler

Orda burda dünyanin ortadan ikiye yarildigini gösteren resimler var. Nakamura da gelecekte görüyo bu olayi. Enteresan acaba bunu yapabilecek kadar güclü olan kim var? Bombayla olucak is degil gibi geliyo, Acaba Pehoenix mi katildi diziye nedir =)

Biri Nathan in annesini öldürsün kadin cok isler ceviriyo ve hala güclerinin ne oldugunu ögrenemedik. 3 bölümdür kraliceyi oynuyo.

Sosyal ağlarda paylaş

SiNKHoLe said:

Resimler

Orda burda dünyanin ortadan ikiye yarildigini gösteren resimler var. Nakamura da gelecekte görüyo bu olayi. Enteresan acaba bunu yapabilecek kadar güclü olan kim var? Bombayla olucak is degil gibi geliyo, Acaba Pehoenix mi katildi diziye nedir =)

Biri Nathan in annesini öldürsün kadin cok isler ceviriyo ve hala güclerinin ne oldugunu ögrenemedik. 3 bölümdür kraliceyi oynuyo.

O kadın rüyasında geleceği gördüğünü söylemişti ama sallıyorda olabilir güvenemiyorum. sdf

Sosyal ağlarda paylaş

evet o karı gitsin diziden. uyuz oldum iyice ya. herşeyi ben bilirim siz bi halttan anlamassınız modunda. yok eğer öyleyse nedenini öğrenelim bari süper ultra multi güçleri falan mı var nedir yani. nefret ettim karıdan ya. pislik
haitian ın kardeşi de parkmanın karşılaştığı adam herhalde.
hiro yine herşeyin içine etmiş. bu kadar da salaklık olmasın dizide ya. aptal türk dizileri gibi sanki.
mohinder hakkında bilgisi olan var mı? bana ya örümcek adam gibi bişe, ya da yarasa gibi bişeye dönüşecek gibi geliyor. omuzundan bişeler çıktı adamın. kanat olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

Spocan

Mohinder ve onun fikirleri bana artik bunaltici geliyo. Yaptigi bilimsel aciklamalar, sürekli kan alma muhabbeti fln. Hakettigi cezayi alicak. Kabuk dökmeye basladi.

Nathan in annesi (ismini bilmiyorum böyle hitap edicem) zihin de kontrol etmiyo bence, cünkü öyle olsaydi oglu ona karsi cikamazdi önceki sezonlarda. Sanki Pasif bi güce sahip gibi. Ve sürekli sevkat göstermesi isin enteresan kismi. Herkesi oksuyo. Belkide baskalarindan cocuk dogurma gücüne sahiptir. Sylar dan cocuk yapacak kisi odur. =P

Sosyal ağlarda paylaş

SiNKHoLe said:

Spocan

Mohinder ve onun fikirleri bana artik bunaltici geliyo. Yaptigi bilimsel aciklamalar, sürekli kan alma muhabbeti fln. Hakettigi cezayi alicak. Kabuk dökmeye basladi.

Nathan in annesi (ismini bilmiyorum böyle hitap edicem) zihin de kontrol etmiyo bence, cünkü öyle olsaydi oglu ona karsi cikamazdi önceki sezonlarda. Sanki Pasif bi güce sahip gibi. Ve sürekli sevkat göstermesi isin enteresan kismi. Herkesi oksuyo. Belkide baskalarindan cocuk dogurma gücüne sahiptir. Sylar dan cocuk yapacak kisi odur. =P

Hoca naptın anasıyım dio kadın yahu. Ben öyle bişi olduğunu düşünmüorum ama yine de öyle diyor.

Sosyal ağlarda paylaş

ulan geleceği gören ne kadar adam çıktı bee. her biri farklı bişe mi görüyor acaba.
bu arada peter abimizin yüzü ne zaman çizilecek çok merak ediyorum. hala çizdirmedi adam :D
şöyle bişe geldi aklıma:
şimdi ms petrellinin rüyasında gördüğü gelecekte hiro falan ölüyor hep. eğer bunlar olacaksa hiro şu formülün peşinden gidecek. sonra karşısına adam çıkacak. formül için kendini feda edebilir ve ölebilir gibime geliyor. yaptığı o kadar salaklıktan sonra yeter diyebilir herseyi berbat ettim. :D

Sosyal ağlarda paylaş

s3 spoiler roportaj gibimsi

E! online daki bir haberci arkadas yaptigi roportajda soyle bir genel aciklama yürütmüs..mohinder hakkinda spoiler mevcut.

mohinder s3 de ne olacak?

Halo in St. Paul, Minn.: I would love to hear something about Heroes! How about some Mohinder dish? As was revealed in the Comic-Con screening of the season premiere, Mohinder (Sendhil Ramamurthy) is getting powers, and I can tell you that the powers you see exhibited at the end of the finale are not the end of the story. Before too long we’ll see him exhibit a nifty power that he shares with one of the top five comic-book superheroes of all time. Care to guess which hero and which power? (Here’s a hint: Homer Simpson had a pig version.)

bence

net örümcek adam. bkz. Simpsons, Spider Pig...spider pig...

Sosyal ağlarda paylaş

benim cozemedigim, bunlar asla gelecekten memnun olmayacaklar ki? :)

formatci haitili azimle favorim...

hop

sonunda derin felsefe cikartacaklar, iyiyle kotunun savasi hic bitmez gibisinden ondan korkuyorum...kayalik resimlerde ki yarılmıs dünya da yinyang pozisyonunu almis siritiyor...hadi yeni bolum gelsin :)

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...