Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

başka bir forumda buldum. mantıklı olanlar var açıkçası..

ağır spoiler

1) İyi Kötü Olacak, Kötü İyi Olacak : Milo Ventimiglia bu konu hakkında ‘Kimin iyi ve kimin kötü olacağını bilmek zor ama bence birçok kişi bu sezon kötü olacak.’ demişti. 2) Linderman Geri Dönecek ve Kötü Olacak : Malcolm McDowell’ın canlandırdığı hayatı kontrol eden güçlü Linderman Geri dönecek. Onu ilk Nathan görecek. Malcolm McDowell çekimler sırasında Angela Petrelli’yi canlandıran Cristine Rose ve Dephne’yi canlandıran Brea Grant ile çalıştığını söylemiş. Ayrıca Arthur Petrelli’yi canlandıran Robert Forster ile de çalışmış fakat Arthur Petrelli ile gelecek bölümlerde mi yoksa flashbacklerde mi çalıştığı bilmiyoruz. 3) Hiro Hafızasını Silecek : Gelecek bölümlerde Hiro’ya göre Ando 10 yaşındayken hem dünyayı kurtarmak zorunda hem de bebek pusetinde oturmak zorunda. 4) Peter ve Sylar Birlikte Çalışacak : Bu sene Sylar ve Peter birlikte çalışacak ama kendilerini değiştirmeyecekler. ”Ying Yang gibi olacaklar” diyor Milo Ventimiglia. Bakalım neler olacak? 5) Çocuk Servisi : Sylar’ın gelecekte çocuğu olacak.Bu çocuk ona değişik yollarla verilmiş ve ilk adı Noah. Annesi ise açıklanmamış ama eminiz ki adını duyduğunuzda çok sevineceksiniz. (Bunun haberi sitemizde yapılmıştı. Takipçilerimize göz kırpıyoruz.) 6) Noah Bennet Yine Kötü Bir Adam : Merak etmeyin geç de olsa karşımızda iyi bir HRG göreceğiz. Jack Coleman bunun için bize söz veriyor. Belki bu dönüş gelecek bölümlerle Sylar’la birlikte olacağı içindir. 7) Yakında Yeni Bir Tutulma Var : James Kyson Lee gelecek bölümlerde bir tutulma göreceğimizi ve bu tutulmanın 1. sezona göre daha çabuk olacağını söyledi. Bu tutulmayla beraber Hiro gücünü kullanamayacak ve bu sadece Hiro’yla sınırlı kalmayacak. Herkesi etkileyecek. 8)Speedster Gelecekte Bir Eş ve Anne Olacak : Daphne’yi canlandıran Brea Grant çocuğunun babası hakkında ”Bu kişi çok sevdiğiniz ve bildiğiniz biri” diyor.Sylar’da da bu olayın olması akıllarda bir sürü soru oluşturuyor. Fakat bildiğiniz gibi Syların bebeğine başka anne adaylarıda var. 9) Maya Dünyayı Değiştirecek : Dania Ramirez ”En sonunda Maya’nın neden bu diziye dahil olduğunu anlayacaksınız. Mohinder’ın Maya’ya nasıl yardım ettiğini, hayatını nasıl değiştirdiğini ve başkalarının hayatlarını nasıl değiştireceğini göreceksiniz” açıklamasında bulundu. 10) Haitilinin Ailesi ve Sırları : Bu sezonda Haitilinin erkek kardeşiyle tanışacağız. Haitilinin kardeşinin gelmesi iyi olacak çünkü Haitili hakkında yeni bilgiler öğreneceğiz. Çizgiromanları takip edenler Haitiliyi iyi bilir…

Sosyal ağlarda paylaş

evet abi yaa, bende öyle hatırlıyorum ama yok heroeswiki de de yazmıyo öyle bişey 3x03 te girdi hikayeye yazıyo

şöyle bişi buldum az önce

burada şöyle bişi yazıyo.

zimmerman geçen sezonda gördüğümüz resimdeki kafası yan duran adam mı? o adamın kim olduğunu öğrenmiş miydik?

olabilir dedim ben, mantıklı geldi bi an

Sosyal ağlarda paylaş

Aegean said:
evet abi yaa, bende öyle hatırlıyorum ama yok heroeswiki de de yazmıyo öyle bişey 3x03 te girdi hikayeye yazıyo

şöyle bişi buldum az önce

burada şöyle bişi yazıyo.

zimmerman geçen sezonda gördüğümüz resimdeki kafası yan duran adam mı? o adamın kim olduğunu öğrenmiş miydik?

olabilir dedim ben, mantıklı geldi bi an

kafası yan duran adam Peter'ın babasıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

aman beee bu kadar da karıştırılmaz ki. tahmin bile yapamıyorum.

zinderman nerden cıktı yaa, linderman ın yandan yemişi gibi. kardeş olabilirler hatta :D polis amca geleceği görmeye başladı ne ayak. amaaan sıkıldım ben izlemekten. en güzeli sezon bitince hepsini bi çırpıda izlemek :D

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...