Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu Kadarda Olmaz Gene Patriot :S

AcharaD

Öne çıkan mesajlar

JAde Benim kimseden kaçtıgım yok konu başka yerlere çekiliyor o yüzden uzatmayın diyorum.

Benim gibi herkes biliyor glicht yapan adamları Ayrıca sana şunu söylüyorum Senin clanından bana yapılan Bu ilk glicht degil artık bişeyleri ıspatlamak için fraps açtım buda son derece normal.

Hı birde şöyle bir iddaa da bulunmussun kırmızı yakarken town atıyormusum yada atıyormusuz. Allahını seversen Senle hiç cz de karşılastıkmıda bu lafı bana söylüyorsun Şimdiye kadar Cz de hiç bir proğram kullanmadım kullanmam.

Aksini iddaa ediyorsan böyle kırmızı yakıp ototown aldı gibilerinden Ispatlarsın kurulaf etmezsin arkadaşım Bukadar Basit.

Bazı Şeyler Artık KAbul edin Bu kadar Zormu ya

Ewet Clanımdaki arkadaşım yapmıs belli kendisini uyarıyorum demek BU KADAR ZORMU ?
Sosyal ağlarda paylaş

Iddia etmedim aksini ben. Uyaririm dedim. ısterseniz banlatinda.

Ama oırda bir arkadas arkasinda lideri varken demis. Ben gercekten ne dikakt ederim nede seyredince anlarim yalanmi solicem.

Demekki ben anlamiyorum die arkasinda oldugum halde glitching yapiyormus.
bilmem tatmin oldumu arkadas.??

Bird dedimki genelde video ile farps ile glitching ispat edilemiyor.Kabul gormuyor dedim.. Umarim acik demisimdir herseyi

[ Mesaj 09 Nisan 2006, Pazar - 16:06 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]
said:
AcharaD

pati § 09 Nisan 2006, Pazar - 15:59 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

JAde Benim kimseden kaçtıgım yok konu başka yerlere çekiliyor o yüzden uzatmayın diyorum.

Benim gibi herkes biliyor glicht yapan adamları Ayrıca sana şunu söylüyorum Senin clanından bana yapılan Bu ilk glicht degil artık bişeyleri ıspatlamak için fraps açtım buda son derece normal.

Hı birde şöyle bir iddaa da bulunmussun kırmızı yakarken town atıyormusum yada atıyormusuz. Allahını seversen Senle hiç cz de karşılastıkmıda bu lafı bana söylüyorsun Şimdiye kadar Cz de hiç bir proğram kullanmadım kullanmam.

Aksini iddaa ediyorsan böyle kırmızı yakıp ototown aldı gibilerinden Ispatlarsın kurulaf etmezsin arkadaşım Bukadar Basit.

Bazı Şeyler Artık KAbul edin Bu kadar Zormu ya

Ewet Clanımdaki arkadaşım yapmıs belli kendisini uyarıyorum demek BU KADAR ZORMU ?
[/spo]

[spo]
said:
JadeReal
pati § 09 Nisan 2006, Pazar - 15:21 [ güncelle ] [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Ben buradan seyrettigimde bile o adamin glitching yaptigini anlamiyorumki.

Hep burada PaTRiot kotuleme basliklari acanlar belli

:) Artik aslinda birsey yazmaya gerek yok bole seylere. Ama glitching fraps ile gosterilemiyor artik K2 admşnleri bile bunun icin adam banlamiyor ve fraps ile bu ispat edilemiyor.

Arkadasa sorarim eger yaptiysa uyaririrm.

[/spo]

[ Mesaj 09 Nisan 2006, Pazar - 16:08 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
merak ettim patriot gene aynı grup mu kurucusu jadereal mi hayla yada murtaza oyuna devam ediyormu yada polifonik_osuruk (ismini deişmişti ama) oynuyormu merak ediyorum murtazanın video su hayla duruyo bu arada hic kaybetmedim :D uijo ve onun videosunu ozel olarak cd ye cekmistim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...