Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu Kadarda Olmaz Gene Patriot :S

AcharaD

Öne çıkan mesajlar

09/04/2006 02:28
Cz de Herzamanki Şerefsizliklerini yapanlar...

Yorumsuz...

Yanlarındaki Adamlara Aldırmadan Ve üstelik Clan Liderleride Arkalarındayken Bu vaziyette Utanmadan Bana Glicht Yapıyorlar en önde beni takip eden

adamlara dikkat edin ikiside Patriot clanında!.

Bu kadar yüzsüzlük olamaz Yakısmıyor size :S

Siz olsanız ne yaparsınız bu durum karşısında?

JadeReal Senden Ricam Clanındaki Arkadaslarına Lütfen Gereken Uyarıyı Yap...

iyi Oyunlar.

işte buda ispatı

http://rapidshare.de/files/17534850/Bu_Kadar_Da_oLmaz.wmv.html

Boyut: 4 MB

[ Mesaj 09 Nisan 2006, Pazar - 13:52 tarihinde, AcharaD tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

sana orda 5 kişi glitch yapmış benim gördügüm sadece 1 tanesi patriottan ama sen yine patriot clanı diye başlık açmışssın yaptıgın ne kadar dogru tartışılır
iH4te unun yaptıgına da dogru demiyorum yanlış yapmış büyük itimalde uyarı alır ama topic açarken koydugun movieye göre topic aç
Sosyal ağlarda paylaş

Orda 2 kişi vardı patriot clanından bu 1.

2. clan lideri arkasında oldugu halde adam tıngır mıngır hile yapıyor ben buna deli oldum benden giden 50 np önemli degil ama haksız kazanç.

Ayrıca Patriot clanına Karşı bir düşmanlıgım yok.
Humanken Bizamanlar bende o clanda yer almıştım...

Geçenlerde patriot clanı isillion kesmeye gittiginde futulity nin yaptıgı ayıbı burda bize gösterdiler.
Bende Doğal olarak bunu göstermek istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

bubba bunda itiraz edilcek ne war anlamıs degılım? clan lideri bile orada. bırak lideri 1 kişi bile yapsa sonucta yaptıgı yanlıs we bunda clan adı wermesınde sakıncası ne?

olayı saptırmayalım. acharad cok guzel bir video almış. videoya yapacak yorum yok neden clan adını werdın mı oluo? burada amac clanın adını neden werıldıgı degıl videoda yapılan sahtekarlıktır. olayı sapıtmayın
Sosyal ağlarda paylaş

Ben buradan seyrettigimde bile o adamin glitching yaptigini anlamiyorumki.

Hep burada PaTRiot kotuleme basliklari acanlar belli

:) Artik aslinda birsey yazmaya gerek yok bole seylere. Ama glitching fraps ile gosterilemiyor artik K2 admşnleri bile bunun icin adam banlamiyor ve fraps ile bu ispat edilemiyor.

Arkadasa sorarim eger yaptiysa uyaririrm.

Yasasin PaTRiot..

BAska varmi onuda acin topic olarak :DD bekliyorum

Baska PaTRiot karalama topiciniz varsa alalim: ))
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ben buradan seyrettigimde bile o adamin glitching yaptigini anlamiyorumki.

Ama glitching fraps ile gosterilemiyor artik K2 admşnleri bile bunun icin adam banlamiyor ve fraps ile bu ispat edilemiyor.

bu ne yaman çelişkidir xD glitchingin nasıl yapıldığını bilmiyorsun ama frapsla gösterilmediğini biliosun gud gun baba :=)
Sosyal ağlarda paylaş

Glitchingin ne oldugunu biliyorum nasil yuapildiginida biliyorum asit potla yapiliyor. Ama hic yapmadim gordugumde anlamiyorum.

Arkadas demis arkasinda lideri var falan filan. Bakinca ordan anlasilmiyo burda da anlamiyorum.

Fraps de de anlamadim. Elinde asit potta yok.

Laf polemigi yapiyorsunuz hep ayni 3 yada 5 adam
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Judgement_
pati § 09 Nisan 2006, Pazar - 15:33 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

videoyuda izledim %49240928423 glitch yapıyor ih4teu denen adam hatta bunun en net kanıtı koşarken stealh olurken çıkan renk çıkıyor :/

--------------------------------------------------------------------------------

Peki madem bu kadar eminsiniz banlatin o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Judgement_
pati § 09 Nisan 2006, Pazar - 15:45 [ özel msj ]

neeeee ? glitch asit potlamı yapılıyor =) ne diim walla ..

Yanlis biliyorsam kusura bakma.. Sizin kadar bilgili degilim illegal yontemlerle masallah herkez cok iyi biliyor gidin banlatin diyorum bende daha ne diyim?
Baskalarinin poposunda bana glitching mi yapiyo die fraps alarak gezmiyorum...

Dicek biseyim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AcharaD
pati § 09 Nisan 2006, Pazar - 15:47 [ özel msj ]

Her Neyse Uzatmaya Gerek Yok.

Basligi actiktan sora uzatmaya gerek yok diyip kacmaninda geregi yok.

uzatalim lastik olsun. Sizinde pek bir legal olmadiginiz bilinen birsey. Kirmizilariniz yanarken cektiginiz townlar birgun frapsa girer...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...