Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patriot claninin yaptigi..

PCPC

Öne çıkan mesajlar

PCPC...Jadeyi Muhatap alarak yorum yapman yanlis..Jadeyi Muhatap alcagin tek 1 nokta,an var oda destekliyecegin zamandir. oBence olayi farkli bir noktaya cekip Sen ve hasan biraz Mod nuzu sakin ayarlarsaniz güzel seyler cikabilir..Yoksa buda yalan olcak.
Sosyal ağlarda paylaş

PCPC
pati § 09 Nisan 2006, Pazar - 07:37 [ özel msj ]
said:

--------------------------------------------------------------------------------

JADE AGİR KONUŞUOSUN burda savundugun insanin yaptigi akil almaz derecede dengesizliktir...Ve burda agir ithamlarla konusmaya bi son versen iyi olur..Sen buranin patronu deilsin anasi deilsin babasi deilsin benim onun bunu sifatinda bi degerin war kendini aşma yolundan vazgec..Ve artik kabul edin yaptiginizin cok ama cok yanlis bise oldugunu..

--------------------------------------------------------------------------------

Yahu hasmaisin adam bilmiyordum diyoR!!!!!!!!!!
Parti benim degil diyor!!!!!!!!
Aldilar partiye diyor!!!!!!!!!!

Ne istiyorsaun asalimmi hasani???? gebertelimmi linvcmi edelim manyak manyak temcit pilavi gibi ayni seyi solemeyin be
Np delsiymis dinsizmis dinimize soveni partiye almis

Bir kere parti lideri bile degil biz soleyince de cikti adam ne istiyosunki daha ne aciyorsun bu basligi ve uzatiyorsun egerki baslik acmakta amacin sebep ogrenmekse izahati verildi daha ne hala aynis eyi soluyosun!
Sosyal ağlarda paylaş

gel_pc_pc de bu konularda gercekten cok duyarli. Belki hicbirimiz onun kadar önem vermiyoruzdur bu tarz konulara. Ama ona deseler ki , oyunu bi daha oynama zeroyu da oynatmicaz, su dakka birakir.

Actigi topicde de bütün patriot clanini kasdetmemiştir ama orda patriot ismini görünce öyle açmıştır bence. Bi anlik sinir olabilir. Hepimiz biraz daha ilimli yaklaşsak iyi olmaz mi sizcede ?

Not: Harbiden bugun cok uysal gördüm kendimi ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sana salaksın diemedim kusura bakma cunku o bir iltifat olur senin yaptiginin yaninda Clanina laf atan olmadi Clandakilere oldu ... bu durumda sende patriotta oldugun icin patriot clanindan o anda partyde olan sen ve ih4teu nun yaptigi densizligi sölemek bukadarmi suc anlamadim..Neden hatalari kabul etmekte israr ediorsunuz..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FoR
pati § 09 Nisan 2006, Pazar - 07:40 [ özel msj ]

PCPC...Jadeyi Muhatap alarak yorum yapman yanlis..Jadeyi Muhatap alcagin tek 1 nokta,an var oda destekliyecegin zamandir. oBence olayi farkli bir noktaya cekip Sen ve hasan biraz Mod nuzu sakin ayarlarsaniz güzel seyler cikabilir..Yoksa buda yalan olcak.

Amac anlamiyorum
1 topic acmisisniz cunku kizmissiniz OK
Cevap verilmis denmiski Jackal bunu bilmiyor 00000 meslesini bilmiyordu ve zaten uyarildi haberi oldu ve parti bitti

2 diyorsunuzki partiye almis
Cevap veirldi dendiki parti Jackalin degildi

3 diyorsunuzki bu cok onemli bir konu bundan birseyler cikartalim yalan olmasin

Bende soruyorum ne ispatliyacaksiniz bu knudan ne cikacak?
a. hasan dinsiz
b. jade dinsiz
c hepimiz srefsiz
d asilmasi gerek
e hicbiri

Sİmdi cok muhim konunuzu kendi kendinize tartisin !
Sosyal ağlarda paylaş

Benim skilleri dizişim mükemmel hatta manyak bişey :))

Dur sayıym asdasd xd

F1 : Lightfeet - 8'e kadar attack - 8.tuş stealth

F2 : Mana potion - gerisi attack

F3 : Hp - Mp - Minor (Sağ klik) - lüpin - cure - gerisi scroll

F4 : ilusion - vampric - drain

sdfsadfjlaksflalf xd
He unuttum :))))))))))))))))))))
Bi de combomu şöle yaparım ... "W" yi basılı tutarım r+r skill :))

[ Mesaj 09 Nisan 2006, Pazar - 07:49 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet simdi asil konuya geldik...Bana ulasmak cokmu zor bana birileri araciligiyla ulasmak cokmu zor deil..Ben böle bi topic actim ve artindan senin aşaglayici bi sekilde konusman tabiki yaraya tuz basti..Ve jackalmidir zikkimidir her ne b.ksa o kişininde olaya umursamaz bi sekilde yazilmasi gücüme gitti tabiki uzatirim tabiki savunurum DİNİMİ SAVUNURUM BURDA CLANİMİ DEİL JADEEEE...Orada yapmaniz gerek tabiki haklisin bilmiodum o an ögrendim ve cıktım demek bukadarmi zor be???Sıkıya gelincemi kıvırırsınız siz hee?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PCPC
pati § 09 Nisan 2006, Pazar - 07:48 [ özel msj ]

Evet simdi asil konuya geldik...Bana ulasmak cokmu zor bana birileri araciligiyla ulasmak cokmu zor deil..Ben böle bi topic actim ve artindan senin aşaglayici bi sekilde konusman tabiki yaraya tuz basti..Ve jackalmidir zikkimidir her ne b.ksa o kişininde olaya umursamaz bi sekilde yazilmasi gücüme gitti tabiki uzatirim tabiki savunurum DİNİMİ SAVUNURUM BURDA CLANİMİ DEİL JADEEEE...Orada yapmaniz gerek tabiki haklisin bilmiodum o an ögrendim ve cıktım demek bukadarmi zor be???Sıkıya gelincemi kıvırırsınız siz hee?

Dinimiz hepimizin allahla araisnda bana dinimi savunmana gerek yok zaten
Sosyal ağlarda paylaş

parmaklarımın reflexleri çok iyidir :))

Sen bide Kakşi'yi gör ellerini adam combo yaparken pardon yapmaya çalışırken terliyo :)))))))))))))))))))))))))))))
10 saniyede bi peçete deişiyo adam :))

[ Mesaj 09 Nisan 2006, Pazar - 07:51 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
T_J
pati § 09 Nisan 2006, Pazar - 06:56 [ özel msj ]

Ben 0000 kimdir ne der ne yapar bilmem tanımam tanımak zorundada deilim ve haberdarda deilim ki sizin bahsettiğiniz turde olaylar olsa dahi bizlere gelip bu şekilde çıkışman dediğim gibi cok sacma ve bu olayı clanımıza mal etmen... once bazı seyleri bilmen gerek kişilere boyle saldırmamalısın madem bu kadar düşünceli bi insansın bizlere ulaşıp bunları soyleyebilme gibi bi şansın wardı iletebilirdin rahatsızlığını bende sana bu dawranışından oturu saydı duyar ve teşekkur ederdim ama sen bence biraz kargaşa olsun die boyle gereksiz bi topic açmışsın

uslubun hoş deil arkadaşım tum mesele burda bizim için np veya karakter onemli deil ama yazdıklarını tekrar tekrar oku yaklaşımına bi bak o zaman anlıcaksın dediğim gibi sakin kafayla dusunmek lazım boyle şeyleri...
Sosyal ağlarda paylaş

tmm pcpc esir aldın beni burda işine bak dilediğini yaz umrumda deil 000 dediğiniz adam terbiyesiliğini dile getirmekle kalmamış bunu karikaturlerede yansıtmış bana densiz dien bre dangalak cevrende veya clanında veya partiye girdiğin turk ve yabancı kişilerden bi düşün bakalım belki cou 000 kadar densi deildir ama inan inatla bana savunduğun seyleri prensip edinmiş insanlar war din iman kufretmiş olan hadi hepsini gectim ( birisinden duydum ona kufredilmiş die Allah din iman kitap clandan cıkmış) arkadaşlarınız war o zaman burda boşuna bana tellallık yapma din elden gitti muslumanlık bunlara mı kaldı die o zaman sana en buyuk itham ben partyde bulundum haberini aldım ve partyden cıktık ama sen bu tip insanlarla muhabbet edior ve ahbablık yapıyorsun

dinsiz imansız haysiyetsiz iftiracı demek isterdim ama sen anladın zaten anladın :)

Not:Bilmeyenler için tekrar soyluyorum ben zeroyu ne tanırm ne de muhabbetim wardır bilmediğim seylerden sorumlu deilim ki zaten orenince gereğini yapmışımdır oke?

[ Mesaj 09 Nisan 2006, Pazar - 07:54 tarihinde, T_J tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

oncelikle bu kadar gergin olmanın bi anlamı yok ve konuyu buralara kadar carptırmanında tabi bizim np de veya karizma da felan gozumuz yok biz o partye Mos (V3ga) un daveti uzerine gittik Yardım istediler ote yandan o partide kimin olup olmadığı onemli deil herkes işini yapar olur biter ayrıca olayı bu noktaya getirmeni pek bi anlamsız buldum Ben ve arkadaşlarım oynadığımız oyundan keyif almaya bakarız eğer boyle bakıcaksak yani senin yaklaşımınla o zaman ulkece sawaş acalım ki ufak bi not o kadar bağrınmışsın Allah kitap kufur eden felan filan die etrafına bi bak bakalım çevrende bu tip insanlardan cok sayıda var emin ol her nesye konuyu uzatmaya gerek yok... (Sizden ricam bu gibi şeylerle buralarda anılmak istenmiyoruz biraz daha duyarlı olmanızı bekliyoruz )
it's a game and it's for fun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...